22 Temmuz 2013 Pazartesi

Pendik Belediyesinden Ücretsiz Kablosuz İnternet Hizmeti


Pendik'te 12 noktaya kurulan sistemle Pendikliler ücretsiz İnternet keyfini doya doya yaşayacak. Şuan için Pendik merkezdeki Gazipaşa caddesinin tümünü kapsayacak Kablosuz İnternet Wi-Fi hizmeti yayına girdi.

İstanbul Kalkınma Ajansı'nın sunmuş olduğu Bilgi Odaklı Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında, sahil boyunca ve Gazipaşa Caddesi’nde 12 noktaya Access Point (İnternet bağlantılarını sağlayan aygıt.) yerleştiren Pendik Belediyesi, günlük hayatın vazgeçilmez iletişim aracı haline gelen interneti vatandaşlara kesintisiz ve ücretsiz sunmaya hazırlanıyor. Bilgisayar ya da kablosuz ağ destekli cep telefonlarına 20 Mbit'e kadar hızlı kablosuz internete girme olanağı sağlanacak. Bilgisayar ya da kablosuz ağ destekli cep telefonlarına 20 Mbit'e kadar hızlı kablosuz internete girme olanağı sağlanacak.

Gazipaşa caddesinde bulunanlar, Kablosuz İnternet için Wifi taraması yapınca şifresiz Pendik Belediyesi ağ adını aşağıdaki gibi görecektir. En iyi çektiği nokta ise merkezdeki kuş parkının oradaki Dev reklam ekranıdır.


Aynı zamanda Wi-Fi erişim üyeliği almanız için, Pendik Belediyesi kablosuz ağına girdikten sonra web tarayıcınıza Yerel IP: http://192.168.128.1:8000 numarasını yazarak giriş paneline gelin. Buradan yeni üye diyerek cep telefonunuzla üyelik alınız.Altyapı: www.netiletisim.net | Teknik Destek için Twitter: @Pendik_Belediye @4448180

Haber: Pendik Bizim

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder