30 Ekim 2013 Çarşamba

Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin Tekrar Aday

Dr. Kenan Şahin

Pendik ilçesinde yerel seçim atmosferi giderek hızlanıyor. Pendik Bizim olarak tüm aday adayları hakkındaki tanıtım yazılarını ve onları takip edebilmeniz için sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, 2014 yerel seçimleri için AK Partiden tekrar aday adaylığı başvurusunu yaptı. Başkan Şahin, aday adaylık başvuru formunu, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Turgay Kılıç'a teslim etti.

Başvurusu sırasında bir konuşma yapan Sayın Şahin, beş yılda güçlü ve örnek bir belediyecilik anlayışı sergilediklerini belirterek, "Milletin emaneti 30 Mart'a kadar omzumuzda. Bu emanetin hakkını vermek noktasında beş yıldan beri gece gündüz gayret ediyoruz. Şimdi yeni bir gündemimiz daha var" dedi.

Dr. Kenan Şahin

Seçim sürecine girilmesinin asli vazife ve sorumlularını aksatmayacağını belirten Şahin, "Biz güçlü bir belediye oluşturduk; mali, kadro, teknoloji yönetiminde herkese örnek olan bir kurumu ortaya koyduk. Millete hizmet olan asli misyonumuzu hiç şaşmadan, halkla birlik ve beraberlik içinde yerine getirdik. Hizmet anlayışımızda seçim takvimi, seçim politikası, yoktur, biz işimize bakarız. Ama seçim süreçlerini de ihmal ve eksik bırakmamak konusunda teşkilatımıza güveniyoruz" şeklinde konuştu.

26 Ekim Cumartesi günü adaylık başvurusunu yapan Dr. Kenan Şahin'e yoğun bir kalabalık eşlik etti. Pendik için yeniden göreve talip olduğunu açıklayan Kenan Şahin'e sosyal medyadan da destek büyük. Sayın Şahin'i takip etmek isteyenler Sosyal Medya hesaplarına aşağıdan ulaşabilir.

https://twitter.com/SalihKenan

https://www.facebook.com/DrKenanSahin

www.kenansahin.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder