21 Kasım 2013 Perşembe

CHP'nin Dev Kamuoyu Araştırması Sonuçlandı, Pendik Abidin EKREN dedi

Pendik Abidin EKREN

Pendik ilçesininde bulunduğu 3 Büyükşehir ve 94 ilçede yapılan CHP'nin Dev Kamuoyu Araştırması Sonuçlandı. CHP'nin Pendik Belediye Başkan Aday Adaylarından Sayın Abidin EKREN ipi göğüsledi. Abidin EKREN'in uzun zamandır birlikte çalıştığı çekirdek kadrosu ve önemli danışmanları ile birlikte Pendik halkının mahalle mahalle, esnaf esnaf, komşu komşu, mesleki organizasyonlar, ev ev, insan insana bütün pozitif girişimlerle devamlı çalışmalarının sonucu başarıyı yakalamayı hak etti.

Yerel siyasette Pendik'e kim ne yaparsa olumlu yapılan her şeye Teşekkürler ederek biz yeniyi ve daha iyisini nasıl yaparız diyerek bütün kalplere, bütün gönüllere, toplumdaki bütün kitlelere geniş bir bir şekilde kucak açılarak yapılan ve sürekli sokakta, caddede, Tüm Pendik coğrafyasında devam eden çalışmaları siyasette yeni bir ışık, yeni bir canlılık getirdi. Çalışmaların daha çok yoğunlaşarak sürekli devam edeceğini tahmin ediyor ve Kendisine başarılar diliyoruz.

Pendik Abidin EKREN

Dev Kamuoyu Araştırma Sonuçlarını Altıok Haber'den ayrıca öğrenebilirsiniz. Pendik ilçesinde Ankete katılan 11 bin kişi sonucunda 4275 oy ile Abidin EKREN birinci seçildi.

Abidin Ekren: 4275 Oy

Bayram Bekar: 4268 Oy

Bilal Gündoğdu: 120 Oy

Elif İldan: 375 Oy

Hasan Basri Özbek: 643 Oy

İsmail Kabakçı: 441 Oy

Muhanmet Gülenç: 406 Oy

Tuncer Özyavuz: 623 Oy

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder