17 Kasım 2013 Pazar

CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Abidin EKREN

Abidin EKREN

2014 Yerel seçimlerinde CHP'nin Önemli Pendik Belediye Başkan Aday Adayı Abidin EKREN 1960 yılında Pendik'te doğdu. Pendik Merkez İlkokulunu ardından Pendik Lisesini bitirdikten sonra, Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Askerliğini Denizci olarak yaptı. 1986 yılından itibaren Pendik'te Serbest Muhasebeci  Mali Müşavir olarak kendi ofisinde hizmet vermektedir.

Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Pendik Şubesinde yöneticiliğin yanında 8 yıl başkanlık görevini de ifa etmiştir. Çeşitli dernek ve spor kulüplerinde muhtelif zamanlarda yöneticilik yapan Abidin Ekren'nin Pendik Viaport ve Gebze’de bir turizm şirketinde de ortaklığı bulunmaktadır.

Siyasi hayatı 1987 yılında Kartal DSP’de başlamış, 1988 yılında Pendik’in ilçe olmasıyla kurucu olarak DSP'de görev almış ve İlçe Başkanlığı yapmıştır. 2002 yılında İsmail Cem başkanlığında kurulan Yeni Türkiye Partisinde kurucu Pendik İlçe başkanlığı yapmıştır.

Halen CHP üyesi olup, Batı Mahallesi Delegesi olarak görev yapmaktadır. Pendik CHP Esnaf Komisyonu üyesi olarak 2013 Ocak ayından itibaren tüm mahallelerde bire bir yapılan esnaf ziyaretlerine katkı sağlamıştır. 1987 yılından bu yana Hayrünisa Ekren ile evli olup, Ata Kemal adında bir oğul sahibidir.

Abidin EKREN

"Pendik'te artık yolumuzu biz çizeceğiz. Birlikte düşünüp, birlikte karar vereceğiz. Sevgimizi yüreğimizden hiç eksik etmeyeceğiz. Eşitlik, özgürlük ve insan onurundan asla ödün vermeyeceğiz. Gücümüzü haktan ve halktan alacağız. Birlikte SevgiyleAbidin EKREN

1 Aralık 2013 günü CHP Pendik İlçesinde 30 Haziran 2013 itibarıyla Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığına bildirilmiş tüm üyelerin katılımı ile yapılacak (ön seçim) eğilim yoklaması ile en çok oy alan 3 aday belirlenecektir. Abidin EKREN, Pendik'teki Aday Adayları içerisinde en favori adaylardan biri olarak biliniyor, Kendisine ve Tüm Aday Adaylarına şimdiden başarılar diliyoruz.

Abidin EKREN'i Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder