3 Kasım 2013 Pazar

Pendik CHP'den Aday Adayı: Av. Dr. Tuncer Özyavuz

Tuncer Özyavuz

Pendik Belediye seçimleri için aday adayları tanıtımlarına devam ediyoruz. Pendik CHP'den ilk aday adaylığını açıklayan Av. Dr. Tuncer Özyavuz 1971 Çorum doğumludur. 25 yıldır Pendik ilçesinde yaşayan Özyavuz Avukatlık yapmaktadır. Sosyal Medyayı en etkili kullanan Adaylardan biri olup İnternet çalışmalarına önem veren bir siyasetçidir.

Pendik ilçesinde yerel seçim çalışmalarını sürdüren Tuncer bey Marmara Üniversitesi Hukuk bölümünden mezundur. Yine aynı üniversitede yüksek lisans ve doktora yapmıştır. Anayasa hukuk uzmanıdır. Marmara Üniversitesi öğretim üyesidir. Aynı zamanda uzun yıllardır Pendik'te siyaset ile de uğraşmaktadır. Evli olup iki çocuk babasıdır.

Öz geçmişi: "15 yıldır siyasetle uğraşıyorum. Üniversiteyi bitirdikten sonra siyasetin içine girdim. Tüm siyasi yaşamım CHP Pendik'te geçti. Aktif siyasetin içindeyim. İlçe yöneticiliği ,ilçe yönetim kurul üyeliği ,başkan yardımcılığı yaptım. Eğitim komisyonunda hukuk komisyonunda görev yaptım. Partimi ilçe seçim kurulunda temsil ettim. Son 5 yıldır hem Pendik'te hemde İstanbul büyük şehir belediyesinde meclis üyesi olarak partimi temsil etmeye çalışıyorum. Bu anlamda siyasi deneyimimin yeterli olduğunu düşünüyorum. Pendik'te çok siyasi görevde bulundum.Yeni hedef olarak da kendime Pendik'te belediye başkanlığı öngördüm. Bu sadece kendi başıma verdiğim kararda değil ,bir çok arkadaş bu konuda bizi teşvik ettiler. Hem çalışmalarımızdan dolayı hemde partideki emeğimizden dolayı bu dönem aday olduk. Bu dönemde çalışmalar yapıyoruz kendimizi tanıtmaya çalışıyoruz. Projelerimizi anlatmaya çalışıyoruz. İnsanlara ulaşmaya çalışıyoruz. Sorunlarını anlamaya çalışıyoruz. Dinlemeye çalışıyoruz. Kurduğumuz ekiple 30 mart 2014 yerel seçimlerinde Pendik'te sosyal demokrat bir belediyenin iktidara geleceğini umuyoruz."

Tuncer Özyavuz

Tuncer Özyavuz'u Aşağıdaki Sosyal Medya Sayfalarından takip edebilirsiniz. #pendikbizim olarak önerimiz, Facebook adresi bu kadar uzun olmasa daha iyi olabilirdi, Link tanıtımı yapılması daha da zorlaşır bu şekilde. Sosyal Medya'da da kendisine başarılar dileriz.

WEB: tuncerozyavuz.com

Twitter: https://twitter.com/tozyavuz

Facebook: https://www.facebook.com/PendikBelediyeBaskanAdayAdayimizTuncerOzyavuz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder