11 Aralık 2013 Çarşamba

MHP Pendik'in Belediye Başkan Adayı Belli Oldu: İbrahim Coşkun

MHP Pendik

Pendik'te Adaylığı kesinleşen ilk Parti MHP oldu. 8 Aralık 2013 Pazar günü İstanbul 3.Etap Aday Tanıtım Toplantısı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katılımı ile balkanların en büyük kapalı spor salonu Sinan Erdem‘de gerçekleşti.

Pendik MHP’den Aday Adayı olan Emekli Öğretmen ve Batı Mahallesi Muhtarı İbrahim Coşkun’un ismi okunması ile Pendik MHP'den Adaylığı kesinleşmiş oldu.

İbrahim Coşkun Özgeçmişi
Evli ve 2 çocuk babası İbrahim Coşkun 1955 Sinop - Gerze doğumludur. İlk ve ortaokulu Sinop'ta okudu. 1971 yılında Artvin Öğretmen Okulu'na başladı. 1973 yılında İstanbul Çapa Öğretmen Okulu'na geçiş yaptı. 1974 - 75 yılında Çapa Öğretmen Okulundan mezun oldu.

1980 yılında Eğitim Enstitüsünü bitirdi ve aynı yıl Pendik Lisesi'ne Beden Eğitimi Öğretmeni olarak atandı. 2001 yılında kendi isteğimle Pendik Lisesinde görevini noktaladı.

MVP Spor Kulübü, Pendik Kültür Sanat Merkezi ve Pendik Gücü Spor Kulübü'nün kurucusu, Pendik Spor Kulübü'nün disiplin kurulu üyesi ve aynı zamanda Pendik Musiki Derneğinin 2 dönemdir başkanı olarak görev yapıyor. 2004 yılı yerel seçimlerinde Pendik Batı Mahallesi Muhtarı olarak seçildi ve bu görevi hala yürütmekte.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder