19 Aralık 2013 Perşembe

Pendik’te indirim günleri başlıyor

Pendik Alışveriş indirim

Alışverişte marka haline gelen Pendik Çarşı’da 21-31 Aralık tarihleri arasında İndirim Günleri düzenlenecek. Pendik Çatısız Çarşı Derneğinin organize ettiği ve Pendik Belediyesinin de destek verdiği indirim günlerinde bol etkinlik, eğlence, hediyeler ve sürprizler gelenleri bekliyor.

Pendik ekonomisini canlandırmak, esnafı korumak ve AVM’ler dışında açık havada da alışverişin keyfini yaşatmak için organize edilen İndirim Günleri,yılın son günlerinde Pendik Çarşı’ya büyük bir hareketlilik katacak. Pendik Belediyesinin desteğinde düzenlenen organizasyona Dumankaya İnşaat da sponsor oldu. Pendik İndirim Günleri, orta ve küçük ölçekli esnafı ortak bir pazarlama stratejisi etrafında buluşturarak, profesyonel pazarlama stratejilerine sahip AVM’ler karşısında güçlü kılmak üzere oluşturuldu.

Bundan böyle yılda iki defa yapılması planlanan Pendik İndirim Günlerinin ilki 21 Aralık’ta başlayıp 31 Aralık'a kadar devam edecek. Etkinlik kapsamında Pendik'te yer alan her esnaf en az bir ürününü % 50’ye varan indirimle satışa çıkararak Pendik Çatısız Çarşı Dayanışmasına destek verecek. Pendik Belediyesi de çeşitli noktalardan Pendik Çatısız Çarşı’ya ücretsiz ulaşım sağlayacak.

Sokakta indirim etkinliği var
İndirim günleri süresince, Pendik Çarşı,birbirinden renkli saha etkinliklerine sahne olacak. Photo Shooter ekipleri Pendik İndirim Günleri’ne katılanların fotoğraflarını ücretsiz çekerek katılımcılara hediye edecek. Pendik sokaklarında her köşede bir müzisyen müzik ziyafeti sunacak, ücretsiz karikatür çizimleri yapılacak. Çocuklara hediyeler dağıtılacak. Pendik Çatısız Çarşı mağazaları da her biri kendi belirleyecekleri indirim oranıyla 3 ay geçerli indirim çekleri dağıtacaklar.

Pendik Alışveriş indirim

Her sektörden indirim
1060 üyesi bulunan Çatısız Çarşı Derneği’ne bağlı esnaf, giyimden inşaata, yiyecek sektöründen kuyumculuğa kadar her alanda indirime gidiyor. Pendik Çarşı’da yer alan ve indirime katılan iş yerleri, alışverişte cazip fırsatlar sunacak.

“Pendik alışverişte marka oldu”
Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin,Pendik’in alışverişte marka yer haline geldiğini belirterek, “Yaptığımız çalışmaları hep esnafımızla görüşerek, onların etkilenmemesi ve kazançlarının daha da artması için işbirliği yaparak yürüttük.Bugün yine esnafa danışarak hayata geçirdiğimiz prestij cadde uygulamalarımızla Pendik'te alışveriş daha zevkli hale gelmiştir. Yine indirim günlerinde Çarşı esnafımız için elimizden gelen tüm desteği vermekten dolayı mutluyuz. Keyifli alışveriş için herkesi Pendik'e bekliyoruz” dedi.

Çatısız Çarşı
Pendik Çarşısı,1 milyon metrekare üzerine kurulu tarihi bir çarşı. Anadolu Yakasının en önemli geleneksel çarşısı olma özelliğini taşıyan Pendik Çatısız Çarşı, gündüz nüfusu 2 milyonu bulan Pendik’in de en önemli cazibe noktası. On yıllık geçmişi olan Çatısız Çarşı Derneği ise,esnaf ve iş adamlarından oluşan 1060 üyeye sahip.

Pendik İndirim Günlerini Aşağıdan Takip Edebilirsiniz

facebook.com/pendikindirimgunleri

instagram.com/pendikindirim

www.pendikindirimgunleri.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder