2 Aralık 2013 Pazartesi

Başbakan Siyasi Başdanışmanı Yalçın Akdoğan Pendikteydi

Yalçın Akdoğan Pendik

Başbakan Danışmanı Yalçın Akdoğan geçtiğimiz Cumartesi günü Pendik Green Park Otel’de AK Parti Pendik ilçe teşkilatı ve ilçe eşrafı ile bir araya geldi.

İstanbul Milletvekili Erol Kaya, Pesiad Başkanı Ahmet Cin, Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, İlçe Başkanı Turgay Kılıç, AK Parti Aday Adayları Davut Çakır, Tarık Ziyansız, iş adamları ve esnafların katıldığı toplantıda yerel seçimlerle ilgili olarak konuşan Yalçın Akdoğan; "Önümüzdeki yerel seçimler AK Parti için tarihi bir önem arz etmektedir. Bazı çevreler, AK Parti’nin son milletvekili seçimlerine oranla 1-2 puan kaybetmesini dört gözle beklemektedirler. Fakat bu yanlış bir değerlendirme olur. Yerel seçimler, genel seçimlerden farklı özellikleri ve şartları içinde barındırır. Bu yüzden önümüzdeki yerel seçimlerde, AK Parti’nin alacağı oylar milletvekili seçimlerinde aldığı oy oranına göre değil; önceki yerel seçimlerde aldığı oy oranına göre değerlendirmelidir" dedi.

Yalçın Akdoğan Pendik Belediye Başkan adayı ile ilgili olarak kendisine yöneltilen bir soruya; "Kimse niyet okuyuculuğu yapmasın Pendik Belediye Başkan Adayı henüz belli olmadı. Bu konu masaya yatırılmış değil. Adayımız kısa bir süre sonra açıklanacaktır. Bu açıklamadan önce etrafta dolaşan söylemlerin hiç birine kesinlikle itibar etmeyiniz" şeklinde bir açıklama yaptı.

Kaynak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder