23 Ocak 2014 Perşembe

Kartal AK Parti Adayı Temurhan Yıldız

Kartal AK Parti Adayı Temurhan Yıldız

En çok aday adayının olduğu ilçe Kartal AK Parti'de ipi Av.Temurhan Yıldız göğüsledi. Kartal AK Parti'de Belediye Başkan adayı Av. Temurhan Yıldız oldu. Yaklaşık 10 yıldır Kartal'da AK Parti İlçe Başkanlığını yürüten Temurhan Yıldız, tek hedeflerinin Kartal'ı tekrar geri kazanmak olduğunu söyledi.

İlçenin 5 yılda çok şeyler kaybettiğini kaydeden Av.Yıldız, " Geçtiğimiz seçimlerde Kartal'ı CHP kazandı. CHP zihniyeti, koca beş yılda ilçeye bir tek çivi çakmadı. Bırakın hizmet yapmayı, belediyeyi adeta borç batağına sürükledi. Kartal maalesef geri gitti." diye konuştu.

Aday olur olmaz ilk icraat olarak, aday adaylarıyla bir araya gelen Belediye Başkan adayı Yıldız, birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini söyledi. Önemli olanın AK Parti'nin başarısı olduğuna dikkat çeken Yıldız, " Sen ben tartışması yaşamayacağız. Bütün teşkilatımız ve aday adayı arkadaşlarımızla el ele verip Kartal'da seçimi kazanacağız. Önemli olan partimizin başarısıdır. Türkiye bir istiklal mücadelesi veriyor. Bu mücadele verilirken biz kısır çekişmelerin içerisine girmeyeceğiz. Bu seçimler gerek ülkemiz gerekse Kartal'ımız için oldukça önemlidir. Önümüzde iki ay var. Çalmadığımız tek kapı bırakmadan, vatandaşlarımızı ziyaret edip projelerimizi anlatacağız."dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder