20 Ocak 2014 Pazartesi

MHP Lideri Devlet Bahçeli Pendik'teydi

Devlet Bahçeli Pendik

MHP Pendik İlçe Teşkilatı yeni binasının resmi açılışı Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin de katılımıyla geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirildi. Bahçeli'yi İlçe Başkanı İbrahim Çam ve Belediye Başkan Adayı İbrahim Coşkun ağırladılar. Partililere hitaben ilçe binasından bir konuşma yapan Bahçeli ' Bu seçimler kokuşmuş iktidarın hegemonyasına halkın sandıkta son vereceği bir seçim olacaktır" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Pendik İlçe Teşkilatı yeni binasının resmi açılışını yapmak üzere geçtiğimiz Pazar günü ilçemize geldi. Devlet Bahçeli'yi Pendik İlçe Başkanı İbrahim Çam ve Belediye Başkan Adayı İbrahim Coşkun ağırladı.

Devlet Bahçeli Pendik

İlçe Teşkilatının açılışına Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin yanı sıra Meclis Başkan Vekili Meral Akşener, MYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Celal Adan, Milletvekilleri Atilla Kaya, Ali Torlak, Hasan Özdemir, Teşkilatlardan Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, MHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Rasim Acar, İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan ve çok sayıda ilçe başkanı ve Belediye Başkan Adayları da katıldılar.

Binlerce partili ve mehteran bölüğü ile karşılanan Bahçeli, partililerle bir araya geldi. İlçe binasının içerisinde konuşma yapan Bahçeli’nin görüntüsü barkovizyon aracılığıyla sokakta kendisini dinleyenlere sunuldu.
Bahçeli, burada yaptığı konuşmasında AK Parti hükümetine ve Başbakana yüklenerek " Bu iktidarın süresi dolmuştur. Abbas yolcu gidecek. Ömrü tükenmiş bir siyasi iktidar 30 Mart’ta halkın oylarıyla tarihe karışacaktır 30 Mart bir seçim olmasının yanında, aynı zamanda sokak yerine sandığı tercih etmenin bir anlayışıdır" dedi.

Devlet Bahçeli Pendik

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder