23 Ocak 2014 Perşembe

Pendikspor'dan moral yemeği

Pendikspor

Pendikspor yönetim kurulu ikinci devre öncesi moral ve motivasyon yemeği düzenledi. Gülistan Sofrasındaki yemeğe Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, PESİAD Başkanı Ahmet Cin, teknik heyet, futbolcular, yönetim kurulu üyeleri ve yerel medya mensupları katıldı.

Kulüp Başkanı Sami Bayram, ikinci yarı başlamadan önce moral ve motivasyon yemeği gerçekleştirdiklerini kaydederek, " Sezon sonu için iddialı hedefimiz var. Buna inancımız tamdır. Yeni bir teknik ekip ikinci yarıda takımımızın başında olacak. İstedik ki sizlerle bir araya gelip, takımımıza moral destek olalım. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum."dedi.

Kenan Şahin'de konuşmasında, "Pendik'imizin markası olan Pendikspor'umuza belediye başkanı olarak ve belediye olarak desteğimiz devam edecektir. Pendikspor'u daha iyi yerlerde görmeyi arzuluyorum. Spora verdiğimiz desteği hepiniz biliyorsunuz. İlçemizdeki tüm amatör spor kulüplerine destek oluyoruz. Bu kulüplerin ağabeysi konumunda olan Pendik sporumuzdan daha üstün başarılar bekliyorum."dedi.

Öte yandan Pendikspor, iki futbolcu ile yollarını ayırdı. İki genç oyuncuyu da kendilerini geliştirmeleri için sezon sonuna kadar kiraladı. Defans, orta saha ve forvet olmak üzere üçte yeni transfer gerçekleştirildi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder