9 Şubat 2014 Pazar

BBP'ye her yerde teveccüh var

Büyük Birlik Partisi Pendik

Büyük Birlik Partisi Pendik Belediye Başkan adayı Sami Daltaban, halkın her kesiminden büyük bir teveccüh gördükleini söyledi.

PENDİK ESNAFINDAN DALTABAN’A DESTEK
Büyük Birlik Partisi Pendik Belediye Başkan Aday Sami Daltaban Kurtköy’de esnaf ziyaretlerinde bulundu. Halk Pazarını dolaşan ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Sami Daltaban’a Pendikliler yoğun ilgi gösterdi.

HALK PAZARINI GEZDİ
Yerel seçimler yaklaştıkça Belediye Başkan adayları çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçemizde de Adaylar yoğun bir tempoda çalışırken Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Sami Daltaban en çok çalışan isimler arasında ön plana çıkıyor. Daltaban vatandaşlarla bire bir muhatap olarak hem sorunlarını dinliyor hem de seçim çalışmalarından bahsediyor. Kurtköy de halk pazarına inen Sami Daltaban’a vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gözlendi. Pazar esnafını dinleyen Daltaban başkan olması durumunda bu sorunları çözeceğini belirtti.

VATANDAŞLARDAN TAM DESTEK
Vatandaşlarla yaptığı konuşmalarda Büyük Birlik Partisi’nin merhum lideri Muhsin Yazıcıoğlu’ndan bahseden Daltaban, Yazıcıoğlu’nu yol gösterici olarak gördüklerini ve kendisini örnek aldıklarını söyledi. Daltaban, pazar esnafının yanı sıra Kurtköy’deki bazı işletmelere de girerek ziyaret etti. İş yeri sahipleriyle sohbet eden BBP adayı Daltaban, seçmenden oy istedi. Çoğu iş yeri sahibi de Büyük Birlik Partisi'ni desteklediklerini söyleyerek Daltaban’a sorunlarını anlattılar. Sami Daltaban, çalışmalarını ara vermeden devam edeceklerini ve seçime kadar her kese ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Kaynak: Duyuru Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder