1 Şubat 2014 Cumartesi

Mustafa Sarıgül Gazipaşa Esnafı ile Selamlaştı

Mustafa Sarıgül Pendik

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, 31.01.2014 Cuma günü, Pendik Çarşı Cami'nde kılınan Cuma namazından sonra, beraberindeki Pendik Belediye Başkan Adayı Tuncer Özyavuz ve  İlçe Başkanı Halit Temiz ile Gazipaşa Caddesi esnafını ziyaret etti. Sarıgül'e eşlik edenler arasında, kendisine yakınlığı ile bilinen Vedat Eryetiş de yer aldı.

Esnaflarla samimi sohbetler eden, ikram, iltifat ve sloganlarla karşılanan Sarıgül gördüğü yakın ilgiden memnun kaldı. Kalabalık yüzünden Gazipaşa Caddesindeki yürüyüşünü yaklaşık bir saatte tamamlayabilen Sarıgül, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinin önünde de halka hitaben bir konuşma yaptı.

Sarıgül burada ki konuşmasında; " Biz insan odaklı hizmet yapacağız. Belediyeyi aldığımızda; hangi partiye oy  verdin, mezhebin ne , nerelisin, kimsin diye sormadan ayırt etmeden herkese hizmet edeceğiz. Bize oy vermeyen, AKP'ye oy verenlere de aynı yakınlıkla davranıp aynı  hassasiyetle hizmet getireceğiz. Gün; birlik, beraberlik ve dayanışma günüdür" dedi.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder