15 Şubat 2014 Cumartesi

Pendik Berberler ve Kuaförler Odasının Yeni Başkanı Sadık Türker


Başkanlık görevini 24 yıldır sürdürmekte olan Salih Karadağ'ın seçim kaybetmesi; şok etkisi yaptı. Bu durum, aynı şekilde uzun yıllardır görev başındaki diğer oda başkanları için de alarm zillerinin çalıyor olduğunun habercisi niteliğini taşıyor.

Pendik Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası kongresi 11 Şubat Salı günü Star Düğün Salonunda yapıldı. Kongrede mevcut başkan Salih Karadağ ve Sadık Türker yarıştı. Toplam 407 oyun kullanıldığı kongrede,  başkanlığa 238 oy alan Sadık Türker seçildi. Salih Karadağ ise 164 oyda kaldı. 5 oy da geçersiz sayıldı. Bu netice ile 24 yıldır başkanlık görevini yürüten Salih Karadağ, ilk kez seçim kaybetmiş oldu.

Pendik Berberler ve Kuaförler Odası’nın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: ASİL: Hikmet Yalçın, Recep Göl, Murat Akbaba, Bünyamin Tokdemir, Gülşen Balcı ve Kadir Ceddi. YEDEK: Türkan Dündar, Tuncay Tüzün, Vahap Nefesoğlu, Şeref Karakaç, Sezer Seçkiner, Mustafa Zambaoğlu ve Murat Baltacı. Denetim Kurulu Asil: Selçuk Altınsoy, Ayşegül Çelebi ve Sevda Özkan. Yedek Üyeler: Şevket Karagöz, Yücel Aygün ve Mehmet Aytekin.

Kaynak: Pendik Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder