21 Şubat 2014 Cuma

Pendik CHP’den Dayanışma Gecesi


Centrium Düğün Salonunda gerçekleştirilen dayanışma gecesine partililer yoğun ilgi göstererek katıldılar.

CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tuncer Özyavuz’un, ilçe örgütü ile birlikte organize ettiği dayanışma gecesine partililerin ilgisi yoğun oldu. Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı gecede büyük salon dolunca, katılımcıların bir bölümü ikinci salona alındı. 250 TL’den satılan biletlerden elde edilen gelir seçim çalışlarında kullanılacak.

Geceye İlçe Başkanı Halit Temiz, İstanbul Milletvekili Müslüm Sarı, İstanbul Eski Milletvekili Kemal Kumukumoğlu, Belediye Başkan Aday Adayları Hasan Basri Özbek, Bilal Gündoğdu, Abidin Ekren, CHP Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri, Esnaf ve iş adamları katıldılar.


Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Halit Temiz; “ Biz partililerimize bir ön seçim yapacağımıza ve ön seçimden birinci çıkan adayın arkasında duracağımıza söz vermiştik. Dediğimiz gibi de yaptık. Bundan sonrası hep birlikte yapacağımız çalışma ile seçimi kazanmak olacaktır” dedi.İstanbul Milletvekili Müslüm Sarı da yaptığı konuşmada: “ Hem Pendik hem İstanbul hem de Türkiye genelinde CHP’nin iktidarı devr alacağı zaman gelmiştir” dedi.Müslüm Sarı’nın; “ Bu seçimi kazanacağımıza yürekten inananlar ayağa kalksın” sözlerinden sonra bütün salon alkışlarla ayağa kalktı.Son konuşmacı olan Tuncer Özyavuz; “ Bana bundan bir yıl evvel ‘ Pendik’te CHP seçimi kazanır mı?’ diye sorsalardı, rahat cevap veremezdim. Ama gezi olayları ile başlayan ve bugüne kadar onlarca değişik olayın yaşandığı süreç sonunda gördüğüm tablo bu seçimleri kesinlikle kazanacağımız yönündedir. Artık kırgınlıkların küskünlüklerin, ayrışmaların zamanı değildir.

Artık sosyal demokrat bir anlayışı iktidar yapmanın zamanıdır. Bunu başaracak azmi ve zafer ışığını gözlerinizde görüyorum. Ben Üniversitedeki doktoramı 5 yıl siyasetin finansmanı ve kaynakları üzerine yaptım. Bu konuda 2 yöntem var. 1: Geri kalmış ülkelerde para babalarının borusunu öttürdüğü yöntem.2: Demokratik ülkelerde olduğu gibi en iyi adayın tespit edilip seçim kampanyasının örgütle birlikte yürütüldüğü yöntem.CHP’de, artık parası olanın aday olduğu dönemler geride kalmıştır. Demokratik ülkelerde olduğu gibi örgüt en iyi adayını çıkarmış ve partililerin destekleriyle bütçe yapılarak seçim yarışına girilmiştir. Ben böyle bir adayım. Gece gündüz durmaksızın 07’den 24.00’a kadar sahadayım. Seçim sürecinin sonuna kadar, sıkmadığım el, ziyaret etmediğim insan kalmayacak. Halkın gösterdiği ilgi benim ve ekip arkadaşlarımın yorgunluğunu alıyor. Şevkle, azimle ve zevkle çalışıyoruz” dedi.Konuşmalardan sonra partililer gece geç vakitlere kadar coşkulu bir atmosfer ile eğlendi.


CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tuncer Özyavuz’un, ilçe örgütü ile birlikte organize ettiği dayanışma gecesine partililerin ilgisi yoğun oldu. Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı gecede büyük salon dolunca, katılımcıların bir bölümü ikinci salona alındı. 250 TL’den satılan biletlerden elde edilen gelir seçim çalışmlarında kullanılacak.

Geceye İlçe Başkanı Halit Temiz, İstanbul Milletvekili Müslüm Sarı, İstanbul Eski Milletvekili Kemal Kumukumoğlu, Belediye Başkan Aday Adayları Hasan Basri Özbek, Bilal Gündoğdu, Abidin Ekren, CHP Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri, Esnaf ve iş adamları katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Halit Temiz; “ Biz partililerimize bir ön seçim yapacağımıza ve ön seçimden birinci çıkan adayın arkasında duracağımıza söz vermiştik. Dediğimiz gibi de yaptık. Bundan sonrası hep birlikte yapacağımız çalışma ile seçimi kazanmak olacaktır” dedi.
İstanbul Milletvekili Müslüm Sarı da yaptığı konuşmada: “ Hem Pendik hem İstanbul hem de Türkiye genelinde CHP’nin iktidarı devr alacağı zaman gelmiştir” dedi.
Müslüm Sarı’nın; “ Bu seçimi kazanacağımıza yürekten inananlar ayağa kalksın” sözlerinden sonra bütün salon alkışlarla ayağa kalktı.
Son konuşmacı olan Tuncer Özyavuz; “ Bana bundan bir yıl evvel ‘ Pendik’te CHP seçimi kazanır mı?’ diye sorsalardı, rahat cevap veremezdim. Ama gezi olayları ile başlayan ve bugüne kadar onlarca değişik olayın yaşandığı süreç sonunda gördüğüm tablo bu seçimleri kesinlikle kazanacağımız yönündedir. Artık kırgınlıkların küskünlüklerin, ayrışmaların zamanı değildir. Artık sosyal demokrat bir anlayışı iktidar yapmanın zamanıdır. Bunu başaracak azmi ve zafer ışığını gözlerinizde görüyorum.
Ben Üniversitedeki doktoramı 5 yıl siyasetin finansmanı ve kaynakları üzerine yaptım. Bu konuda 2 yöntem var.

1: Geri kalmış ülkelerde para babalarının borusunu öttürdüğü yöntem.
2: Demokratik ülkelerde olduğu gibi en iyi adayın tespit edilip seçim kampanyasının örgütle birlikte yürütüldüğü yöntem.
CHP’de, artık parası olanın aday olduğu dönemler geride kalmıştır. Demokratik ülkelerde olduğu gibi örgüt en iyi adayını çıkarmış ve partililerin destekleriyle bütçe yapılarak seçim yarışına girilmiştir. Ben böyle bir adayım.

Gece gündüz durmaksızın 07’den 24.00’a kadar sahadayım. Seçim sürecinin sonuna kadar, sıkmadığım el, ziyaret etmediğim insan kalmayacak. Halkın gösterdiği ilgi benim ve ekip arkadaşlarımın yorgunluğunu alıyor. Şevkle, azimle ve zevkle çalışıyoruz” dedi.

Konuşmalardan sonra partililer gece geç vakitlere kadar coşkulu bir atmosfer ile eğlendi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder