19 Şubat 2014 Çarşamba

Pendik Demokrat Parti'nin Adayı Av. Mustafa Kıran

Mustafa Kıran

Demokrat Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa Kıran oldu. 01. 01. 1965 Denizli - Çal doğumlu Mustafa Kıran evli ve bir çocuk babası.

DP Adayı gazetemize verdiği demeçte; " Ben babadan ve dededen Demokrat Partiliyim. Pendik'te 15 yıl avukatlık yaptım. Bu ilçenin tüm problemlerine vakıfım. Mevcut AK Parti yönetimi sadece bir kesime hizmet ediyor. Biz ayırımcılık yapmadan herkese ve herkesime hizmetin adil dağıtılması inancındayız. Toprak - su - hava arasındaki bağışı sağlamak gibi, insanlar arasında da barış sağlanmalıdır.  Oysa mevcut iktidar uygulamalarıyla toplumu birbirine düşman kesimlere bölmektedir. Demokrat Parti iktidarında din - dil- ırk - mezhep ayırımı yapılmaksızın halkımızla kucaklaşacağız" dedi.

Öte yandan demokrat Parti İlçe Başkanı Hikmet Uygun da gazetemize yaptığı açıklamada; " Demokrat Parti Türkiye'nin en köklü partilerinden biridir. Ülkemizin erişmiş olduğu gelişmişlik seviyesinde ciddi katkıları vardır. Böyle bir partinin mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. Bu seçimlere partimizin adını yeniden en yüksek sesle duyurmak - yaymak için giriyoruz. Bu halkın kendisine gerçek anlamda hizmet edenleri unutmayacağını biliyoruz" şeklinde konuştu.

Demokrat Parti meclis üyeliği için de seçim kuruluna 2 isim verdi. Bu isimler: 1-Murat Sarı (Elektrik Mühendisi) 2- Haydar Güneri (Emekli)

Kaynak: Pendik Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder