21 Şubat 2014 Cuma

Pendik MHP Meclis Üyesi Aday Listesini Açıklandı

Pendik MHP Seçim

Milliyetçi Hareket Partisi Pendik Belediye Meclis Üyeliği aday listesi açıklandı. Listede eski Pendik Lisesi Müdürü Mustafa Dedebaş'ta var.

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ

1. HAKAN MUSLU DİYARBAKIR 11/12/1965 LİSANS JEOLOJİ MÜH SANAYİCİ

2.YÜKSEL CEBE ÇİÇEKDAĞI  01.09.1970 LİSE İŞ ADAMI-ESNAF

3. ALİ ESENBOĞA OSMANİYE 10.08.1968 LİSE İŞ ADAMI-ESNAF

4. RIDVAN AKOVA PENDİK/26.12.1968 LİSANS/JEOFİZİK ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

5  ÖMER FARUK ÇOBAN YAPRAKLI/20.031960 YÜKSEK OKUL EMEKLİ

6. CUMA KEKLİK REFAHİYE /01.01.1977 LİSE SANAYİCİ

7. İSMAİL BÜYÜKKAYIKÇI BOYABAT/01.01.1972 İLK OKUL İŞADAMI-ESNAF

8. MURAT ŞAHİN GİRESUN/25.09.1978 İLKOKUL İŞ ADAMI-ESNAF

9 . ÜLKÜ ŞAMLIOĞLU AŞKALE/01.10.1982 ÖN LİSANS ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

10 .YASİN KAYA İSTANBUL/02.11.1957 LİSE MOBİLYACI-ESNAF

11 .YILDIRAY AKTÜRK PENDİK/14.04.1958 LİSE ESNAF

12. FARUK BİBEROĞLU ÜSKÜP/01.07.1959 İLKOKUL ESNAF

13 . YÜCEL TEZSATAR AKHİSAR/02.09.1974 YÜKSEK OKUL EV HANIMI

14 . KAMİL TANER BİLİR İSTANBUL/02.03.1965 LİSE İŞ ADAMI

15 . NECATİ UZAN BAYBURT/03.04.1950 İLKOKUL ESNAF

16 .FATİH SARIOĞLU ÜSKÜDAR/19.05.1986 LİSANS ÜST DÜZEY YÖNETİCİ

17 . FATİH KÖKTAŞ ERZİNCAN/12.06.1977 İLKOKUL ESNAF

18.FATİH MUSTAFA YILMAZ KALKANDERE/01.01.1987 LİSE OTOMOTİV İNŞAAT

19 .EMRE BAHÇECİ KADIKÖY/23.11.1985 ORTA ERKEK KUAFÖRÜ

20 . MUSTAFA TAÇ ERZURUM/23/04/1982 ÖNLİSANS ELEKTRONİK TASARIM

21. SEMA PEHLİVAN KARTAL/10.05.1986 LİSE EV HANIMI

22 . ERDEM KAYA İSTANBUL/24.10.1980 YÜKSEK OKUL MAKİNA OPERATÖRÜ

23 . MESUT BİLİÇ SARIKAYA/01.01.1985 LİSANS AVUKAT

24 .ERKAN ARISOY KADIKÖY/28.07.1981 LİSE GÜVENLİK PROJE SOR.

25 .FATİH KARABIÇAK ŞİRAN/08.10.1982 LİSANS JEOLOJİ MÜHENDİSİ

26 . FATİH ERYILMAZ KADIKÖY/19.11.1979 LİSANS İDARİ İŞLER YÖN.

27 . YÜKSEL TEKİN REFAHİYE/01.07.1953 LİSE EMEKLİ MEMUR

28 . EMEL ERTAN EYÜP/30.09.1979 ORTA MUHASEBECİ

29. PINAR ARAPOĞLU KARTAL/01.08.1979 LİSE REKLAM-SİNEMACI

30 .İSMET BABA SARIKAMIŞ/10.09.1962 İLKOKUL EMEKLİ

33. ZÜLKARNEYN CİĞERCİ BOLVADİN/01.05.1962 LİSE EMEKLİ

32. AHMET ALPARSLAN KADIKÖY/03.09.1985 LİSANS MUHASEBE

33. FAİK ORAL ÖMERUŞAĞI/30.04.1953 ÖN LİSANS EMEKLİ ÖĞRETMEN

34. BİROL DERELİOĞLU TAŞKÖPRÜ/10.12.1982 LİSANS ÇEVRE MÜHENDİSİ

35. KADİR ALTINBAŞ KARS/17.03.1975 LİSE ÖZEL SEKTÖR

36. TURGUT TÜREDİ DEVREK/28/06/1981 LİSE MALİ İŞLER ŞEFİ

37. İLKER SIRLI ESKİŞEHİR/24.09.1984 LİSANS METALURJİ MÜHENDİSİ

38. MURAT YAZDIRAN ÇANKIRI/01.06.1957 LİSE ÖZEL SEKTÖR YÖNETİCİ

39. MEHMET IŞIK ÇORUM/01.01.1964 İLKOKUL EMEKLİ

40. EROL EKİCİ SAMSUN/10.08.1979 İLKOKUL ESNAF


YEDEK ÜYE ADAYLARI

1- CUMHUR DEMİRBAŞ ORDU/20-04-1974 ORTAOKUL ESNAF

2- HASAN TURSUN OF/01-11-1985 İLKÖĞRETİM TESİSATÇI

3-  MAHİR TEMİZ ERBAA/19.04.1969 ÖNLİSANS EMEKLİ


KONTENJAN ADAYI

1- HALİL HIZ MESİN  23/09/1970    YÜKSEK OKUL ÇEVRE YÜKSEK MÜH.

2- MUSTAFA DEDEBAŞ SINDIRGI  05.01.1950  LİSANS   KİMYA MÜH.ÖĞRETMEN

3- MUSTAFA NAZIM TELLİ ORTA  19.09.1954    YÜKSEK OKUL  YAZAR-BASIN MENSUBU

4- ALİ CENAP COŞKUN KARASU  20.10.1980    LİSE   GÜVENLİK AMİRİ

5- ORHAN GÜLER BİLECİK 04.07.1955    LİSANS  ÖĞRETMEN

Pendik MHP Seçim