23 Şubat 2014 Pazar

Tuncer Özyavuz muhtarlarla buluştu


CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Avukat Dr. Tuncer Özyavuz, Pendik'li Muhtarlarla ve muhtar adaylarıyla kahvaltıda buluştu.

Pendik’in köy ve mahalle muhtarıyla BJK Sosyal Tesisleri'nde kahvaltı yapan CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Av.Tuncer Özyavuz, Pendik’in  sorunlarını ve muhtarlara karşı olan duygularını anlattı.

Muhtarları çok önemsiyorum

Özyavuz, yaptığı konuşmada, "Muhtarlar yerel yönetimlerin büyük bir parçası, bu nedenle muhtarlık müessesesini çok önemsiyorum. Muhtarlıklar yerel yönetimlerin merkezi ve direğidir diyebilirim. Muhtarlarımızla 7 gün 24 saat birlikte çalışacağız.

Muhtarlar mahallelerde vatandaşlara en yakın mülki amirlerdir. Vatandaş sıkıntılarını önce muhtarlara iletir. Bu nedenle bizim yönetimimizde sorunları muhtarlarımızla birlikte paylaşacağız ve onlardan talimatlar alarak vatandaşımızın sorunlarını birlikte çözeceğiz." dedi.

İmar ve belediyecilik konusunda deneyimli olan Tuncer Özyavuz, muhtarların bu konuda merak ettiği sorularını da en açık şekilde yanıtladı. Muhtarlar, Özyavuz’a başarılar diledi. Kahvaltıya muhtarların yanı sıra basın mensupları ve CHP’li yöneticiler de katıldı.

Kaynak: Duyuru Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder