20 Mart 2014 Perşembe

CHP Milletvekili Akif Hamzaçebi'den Özyavuz'a Moral ve Destek


TBMM Grup Başkan Vekili ve CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi Pendik Belediye Başkan Adayı Tuncer Özyavuz'un, geçtiğimiz Pazar günü BJK Tesislerinde Karadenizli Dernek Temsilcileri ile yapmış olduğu toplantıya katıldı.

Program sunumunu Karadenizli Meclis Üyesi Adayı Yasemin Alyeşil yaptı. Kendisi de Trabzon Araklı doğumlu bir Karadenizli olan M. Akif Çebi burada yaptığı konuşmada;
" Tuncer Özyavuz kardeşim benim de yakından tanıdığım, son derece değerli - dürüst ve çalışkan bir kardeşimdir. Pendik'teki seçimleri kazanacağına ve başarılı olacağına inancım tamdır. Kendisine kefilim. Bana inanıyor ve beni seviyorsanız, desteğinizi Tuncer Özyavuz'a verin" dedi.

Daha sonra mikrofona gelen Belediye Başkan Adayı Tuncer Özyavuz; " Mevcut belediye yönetiminden memnunsanız mesele yok. Ama memnun değilseniz alternatif parti CHP'dir. AKP'yi CHP'ye oy vererek değiştirebilirsiniz. Biz sizlerin desteği ile bu seçimleri kazanacağımıza inanıyoruz. Yönetimi devir aldığımızda hiç kimseyi ötekileştirmeden herkese ve tüm Pendik'e hizmet üreteceğiz" şeklinde konuştu. Konuşmasının devamında Pendik ile ilgili hazırladıkları 23 projenin tanıtımını yapan Özyavuz program sonunda dernek temsilcilerinin sorularını cevapladı.

Karadeniz kökenli derneklerin toplantısından sonra  Akif Hamzaçebi, Ali Kemal Kumkumoğlu, İlçe Başkanı Halit Temiz, Başkan Adayı Tuncer Özyavuz ve partililerden oluşan CHP grubu gençlerle bir araya geldi. Bu buluşmada da gençler ile sohbet eden Çebi ve Özyavuz, toplantı sonrasında kişisel programlarına devam ettiler.

Kaynak: Pendik Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder