25 Mart 2014 Salı

Mahmut KILIÇ: 31 Mart’ta Belediye SP’nin


SP Belediye Başkan Adayı Mahmut Kılıç vatandaşlara 31 Mart’ta belediye binası önünde randevu vererek, başkanlığı devir alacağız dedi. Ertuğrulgazi Mahallesinde başlayıp Sanayi Mahallesinde SKM açılışı ile biten yürüyüşe yüzlerce Saadet Partili yağmura rağmen yoğun katılım sağladı.

Sanayi Mahallesindeki SKM açılışında konuşan Belediye Başkan Adayı Mahmut KILIÇ; " Her seçim öncesi AK Parti; " Biz Saadet Partisi yöneticileri ile anlaştık. Bu seçimde bizleri destekleyecekler " yalanı ile seçmenimizi kandırmışlardır. Böyle bir şey siyasi ahlaka terstir.

Geçmişte de böyle bir birliktelik olmamıştır, bundan böyle de olmayacaktır. Şimdi ben sizlere aslı olan bir şeyi söyleyeceğim. Seçim Koordinasyon başkanımızın bizi bilgilendirmesine göre, bize öyle kesimlerden destek geliyor ki biz bile şaşırıyoruz. Belediye ile iş, rızkı bağı olduğu için sabahlara kadar zorla çalıştırılan genç kardeşimiz geliyor diyor ki; başkanım bizi bunlardan kurtarın oyumuz size. Yine belediye çalışanları yaşananlardan rahatsız olacaklar ki, büyük bir çoğunlukla destekleyeceklerini söylüyorlar. AK Parti aday adaylarının ekiplerinden arkadaşlar SKM'mize kadar gelerek destek vereceklerini belirtiyorlar.

Yönetimle ilgili öyle bilgiler veriyorlar ki şüyu-u vuku undan beter. Bunlar gizli şeyler değil. Bu arkadaşlar sosyal medya üzerinden de açıktan destek veriyorlar. Gerekirse çevrilen olayları açıklayacaklarını belirtiyorlar. Allah'ın izniyle 31 Mart günü başkanlığı da devralacağız." şeklinde konuştu.

Kaynak: Pendik Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder