22 Mart 2014 Cumartesi

Mahmut KILIÇ’tan Bomba İddia !


Saadet Partisi Pendik İlçe teşkilatı Pazar günü Pendik’teki son sevgi yürüyüşünü yaptı. Ertuğrulgazi Mahallesinde başlayıp Sanayi Mahallesinde SKM açılışı ile biten yürüyüşe yüzlerce Saadet Partili yağmura rağmen yoğun katılım sağladı.

Sanayi Mahallesindeki SKM açılışında konuşan Belediye Başkan Adayı Mahmut KILIÇ "Her seçim öncesi Ak Parti; "Biz Saadet Parti yöneticileri ile anlaştık bu seçimde bizleri destekleyecekler" yalanı ile seçmenimizi kandırmışlardır. Böyle bir şey siyasi ahlaka terstir. Geçmişte de böyle bir birliktelik olmamıştır.bundan böylede olmayacaktır.

Şimdi ben sizlere aslı olan bir şeyi söyleyeceğim. Seçim Koordinasyon başkanımızın bizi bilgilendirmesine göre, bize öyle kesimlerden destek geliyor ki biz bile şaşırıyoruz. Belediye ile iş, rızk bağı olduğu için sabahlara kadar zorla çalıştırılan genç kardeşimiz geliyor diyor ki başkanım bizi bunlardan kurtarın oyumuz size.

Yine Belediye çalışanları yaşananlardan rahatsız olacaklar ki büyük bir çoğunlukla destekleyeceklerini söylüyorlar. Ak Parti aday adaylarının ekiplerinden arkadaşlar SKM'mize kadar gelerek destek vereceklerini belirtiyorlar. Yönetimle ilgili öyle bilgiler veriyorlar ki şüyu-u vukuundan beter. Bunlar gizli şeyler değil bu arkadaşlar sosyal medya üzerinden de açıktan destek veriyorlar. Gerekirse çevrilen olayları açıklayacaklarını belirtiyorlar. Allah'ın izniyle 31 Mart günü başkanlığı da devralacağız." Şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder