25 Mart 2014 Salı

MHP Pendik’ten Mehteranlı Yürüyüş


Milliyetçi Hareket Partisinin mehteran takımı ile birlikte Pendik'te 7 mahalleyi kapsayan yürüyüşü büyük ilgi gördü. Bu yürüyüş, Türkiye’de mehteran ile yapılan en uzun yürüyüş oldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Pendik Belediye Başkan Adayı İbrahim Coşkun, beraberinde İlçe Başkanı İbrahim Çam ve partililerle birlikte, mehter takımı eşliğinde ilçe sokaklarında seçim turu attı. Yedi mahalleyi mehteran eşliğinde dolaşan Başkan Coşkun'a binlerce kişi, yağmura rağmen eşlik etti.

Kavakpınar Mahallesinde başlayan yürüyüş Pendik ilçe merkezindeki MHP standında sona erdi. Bir günde toplam 7 mahalleyi yürüyerek geçen İlçe Başkanı İbrahim Çam ve Belediye Başkan Adayı İbrahim Coşkun, " Bu yürüyüş MHP'nin iktidara yürüyüşünü temsil ediyordu.

Vatandaşlarımız da gösterdiği yoğun ve coşkulu ilgiyle bunu yürekten desteklediklerini gösterdi" dediler. Kavakpınar Mahallesindeki seçim irtibat bürosunda toplanan binlerce MHP’li, ellerindeki Türk bayrakları ve MHP bayraklarıyla mehter takımı eşliğinde Esenler, Kavakpınar, Çamçeşme, Fevzi Çakmak, Kaynarca, Doğu ve Batı mahallelerinden geçerek vatandaşla buluştu.

Yaklaşık 10 kilometrelik yolda partililer ve vatandaşlar mehter takımının çaldığı marşlara eşlik etti. İlçe Başkanı İbrahim Çam ve Başkan Adayı İbrahim Coşkun da vatandaşları ve esnafı selamladı. Pendik merkezde vatandaşlara seslenen başkan adayı Coşkun, "Pendik'in artık dürüst idarecilere ihtiyacı var. İlçe olarak imar rantçılığa, yolsuzluğa, artık yeter diyecek ve 31 Mart’ta Allah'ın izni ve Pendikli vatandaşlarımızın teveccüh ile yandaşa değil, vatandaşa hizmetle tanışacak."

Kaynak: Pendik Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder