10 Mart 2014 Pazartesi

Tuncer ÖZYAVUZ Durdurak Bilmiyor


CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Av. Dr. Tuncer ÖZYAVUZ Çalışmalarına son hızla devam ediyor. 01 Mart Cumartesi günü Sapanbağları Seçim İrtibat Bürosunun açılışı yapıldı. Açılışta İlçe Başkanı Halit Temiz ve Tuncer Özyavuz birer konuşma yaptılar. Açılıştan sonra kalabalık bir partili grubu ve anons arabaları eşliğinde Sapanbağları , Yenimahalle , Yeşilbağlar ve Bahçelievler Mahallelerinde esnaf gezisi yapıldı.

Akşamı Ardahan İli Hanak İlçesi Ortakentliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Sultanbeyli Alyans Düğün Salonunda düzenlediği 7. Geleneksel Kaz Gecesi’ne katılan Avukat Dr. Tuncer Özyavuz , geceye katılanlara hitaben yaptığı konuşmada Pendik’in sorunlarını bildiğini ve sorunları çözebilecek bilgi ve birikime sahip kadroları olduğunu belirterek destek istedi.

CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Av. Dr. Tuncer ÖZYAVUZ aynı gece Amasya İli Göynücek İlçesi ve Çevre Köyleri Sosyal Dayanışma Derneği’nin Sancaktepe Bervaze tesislerinde düzenlediği Dayanışma Gecesine katıldı. Geceye katılanlara selamlama konuşması yaptı.

Daha sonra Pendik'te Atatürk Kültür Merkezinde Sinoplular Gecesine katılan Özyavuz burada da bir konuşma yaparak Sinopluların İstanbul’da nüfus olarak çok olmalarına rağmen
Siyasette etkili olmadıklarını belirterek siyasete daha etkili katılmaları gerektiğini belirtti.

CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Av. Dr. Tuncer ÖZYAVUZ daha sonra Atatürkçü Düşünce Derneği Pendik Şubesi tarafından Pen Otelde düzenlenen geceye katıldı. Burada da bir konuşma yapan Özyavuz , “ sokak sokak ev ev çalıştıklarını ilginin çok güzel olduğunu ve seçimi kazanacaklarını” belirti. Geceye katılanların yoğun sevgi gösterileri ve alkışları arasında konuşmasını sürdüren Özyavuz , Pendik’in kötü yönetildiğini , imar , tapu, kentsel dönüşüm sorunlarının 20 yıldır çözülemediğini , Pendik’in bir kimliği olmadığını bu kötü yönetimin 30 gün sonra sona ereceğini ve Pendik’te sosyal demokrat belediyeciliğin 30 gün sonra başlayacağını belirtti.

Özyavuz aynı gece Maltepe’de Sivas Yıldızeli Doğanlı Köyü ve , Salon Kardelen’de Sivas İli Karabalçık köyü Dernekleri tarafından düzenlenen gecelere katıldı. Gecelerde Özyavuz’a geceye katılanlar tarafından çok yoğun ilgi gösterildi. Özyavuz gecelerde birer selamla konuşması yaptı ve Pendik’te seçimleri kazanacaklarını belyirtti.

CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tuncer Özyavuz , CHP İlçe Başkanı Halit Temiz ve İstanbul Milletvekili Müslüm Sarı’nın da katılımı ile Esenyalı Mahallesi seçim İrtibat Bürosunun açılışını yaptı. Açılışta Halit Temiz , Müslüm sarı ve Tuncer Özyavuz birer konuşma yaptılar. Açılış sonrası Esenyalı , Fatih, Orhangazi ve Ahmet Yesevi bölgelerinde kalabalık bir partili grubu ile birlikte esnaf gezisi yapıldı.

Kaynak: Pendik Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder