31 Mart 2014 Pazartesi

Pendik AK Parti'de Zafer Coşkusu

Pendik AK Parti

AK Parti Pendik İlçe Teşkilatı, seçim zaferine büyük bir coşkuyla kutladı. Sandıkların açılmasıyla birlikte seçim galibiyetinin ilk işaretlerini alan AK Parti'de büyük bir sevinç hakimdi. Pendik Erol Kaya Caddesi'ndeki SKM önünde toplanan kalabalık, sonuçları dev ekrandan dakika dakika izleme fırsatı buldu. Sandıklar açıldıkça artan coşku, adeta bir karnaval görüntüsü oluşturdu.

Penik'te kazanılan tarihi zafer, başta Pendik Belediye Başkanı olmak üzere, tüm partilileri mutlu etti. Belediye Başkanı Dr.Kenan Şahin'in oldukça duygulandığı gözlerden kaçmazken, başarılı başkan kendisine yüklenen tarihi sorumluluğunda farkında olarak vatandaşlara teşekkür konuşması yaptı.

Kamuoyunda, "Dürüst Başkan, başarılı başkan." isimlemeleriyle anılan Pendik Belediye Başkanı Dr.Kenan Şahin, konuşmasına teşekkür ederek başladı.
İkinci dönemini ustalık dönemi olarak adlandıran Kenan Şahin, " Güveninizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler oylarınızla bize bir kez daha belediye başkanlığı gibi önemli bir görev verdiniz. İkinci dönemim olan ustalık dönemimde tek hedefim sizlerin güvenine layık olabilmektir. Pendik'i İstanbul'un en yaşanılır ilçesi haline getirmenin gayretlerini bu dönemde de devam ettireceğiz. İkinci 5 yılımızda Pendik'te bir çok şeyin değişeceğine inanıyoruz. Kentsel dönüşüm, deprem dönüşümü önceliğimiz olacaktır. Vatandaşlarımın güvenli konutlarda, modern konutlarda oturmaları en doğal haklarıdır. Onlarla istişare ederek, dönüşümü en kısa vadede bitirmenin gayreti içerisinde olacağız." dedi.


Partililere de teşekkür eden Şahin, " Seçim süresince fedakarca çalışan, teşkilatımıza, kadın ve gençlik kollarımıza sonsuz teşekkürlerimi arzediyorum. Güçlü ve birlik beraberlik içerisinde olan bir teşkilat yapımız var. Bu anlamda büyük bir aileyiçz. Bir çoklarını kıskandıracak bir dayanışma örneği sergiliyoruz. Bu yerel seçimde bu gerçeği ortaya koyduk. Emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum."dedi.

Kaynak: Duyuru Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder