1 Mart 2014 Cumartesi

Pendik Büyük Birlik Partisi Seçim Koordinasyon Merkezini Açtı


Büyük Birlik Partisi Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı, Şeyhli Mahallesi Okul Sokak'ta Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Yelis'in de katılımı ile gerçekleştirildi.

BBP Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışına çok sayıda partilinin yanı sıra B.Ş Başkan Adayı Ahmet Yelis, BBP İl Başkanı Fikret Daş, Pendik İlçe Başkanı Şenel Gümüş, Pendik Belediye Başkan Adayı Sami Daltaban, Tuzla Belediye Başkan Adayı Mehmet Demirci, Ataşehir Belediye Başkan Adayı Nafiz Kürkçüoğlu, Darıca Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve yerel basın mensupları katıldılar.

Seçim koordinasyon merkezinin açılışında konuşan B.Ş Başkan Adayı Ahmet Yelis; " AK Parti iktidarı Türk milletine aradığı mutluluk - huzur ve refahı sağlamaktan uzak kalmıştır. Keza İstanbul da mevcut kötü yönetimin sonucunda, yaşam zorluğu çekilen bir şehir haline getirilmiştir. BBP olarak bizler rahmetli  Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun çizgisini takip ediyoruz. İktidara geldiğimizde bu milletin özlediği değerleri hayata geçireceğiz" dedi.

Daha sonra mikrofona gelen BBP Pendik Belediye Başkan Adayı Sami Daltaban; " Halkımızın partimize ilgisi her geçen gün artarak çoğalıyor. Mevcut yönetimden rahatsız olan vatandaşlarımız partimizi tek alternatif olarak görmekte. Bu süreçte astığımız bez afişler, pankartlar AK Partililer tarafından indiriliyor. Seçim otobüsümüz taciz edildi. Bütün bunlar AK Parti'nin bizden ne kadar çekindiğinin bir göstergesidir. Biz bu seçimlerde Belediye başkanlığını kazanacağımıza yürekten inanıyoruz. Projelerimiz hazır. Yapacağımız tüm çalışmaları halkımız ile birlikte, şeffaf bir yönetim anlayışı ile gerçekleştireceğiz" dedi. Konuşmasını Abdurrahim Karakoç'un uzun bir şiirini okuyarak tamamlayan Daltaban açılışa katılanlardan büyü alkış aldı.
Bir miting havasında geçen seçim koordinasyon merkezinin açılışı partililerin moral ve motivasyonunu yükseltmesi açısından da etkili oldu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder