18 Mart 2014 Salı

Pendik MHP Adayı Coşkun Pendik'i Mehteranla Dolaştı


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Pendik Belediye Başkan Adayı İbrahim Coşkun, mehter takımı eşliğinde ilçe sokaklarında seçim turu attı. Altı mahalleyi mehteran eşliğinde dolaşan Başkan Coşkun'a binlerce kişi Yağan yağmura rağmen eşlik etti. Kavakpınar Mahallesinde mehteran eşliğinde başlayan yürüyüş Pendik ilçe merkezindeki MHP standında sona erdi. Bir günde toplam 6 mahalleyi yürüyerek geçen İbrahim Coşkun, “Aslında bu mehter değil 'Artık yeter' yürüyüşü.” dedi.

Kavakpınar Mahallesindeki seçim irtibat bürosunda toplanan yüzlerce MHP’li, ellerindeki Türk bayrakları ve MHP bayraklarıyla mehter takımı eşliğinde Esenler, Kavakpınar, Çamçeşme, Fevzi Çakmak, Kaynarca, Doğu ve Batı mahallelerinden geçerek vatandaşla buluştu. Yaklaşık 10 kilometrelik yolda partililer ve vatandaşlar mehter takımının çaldığı marşlara eşlik etti. Başkan adayı İbrahim Coşkun da vatandaşları ve esnafı selamladı.


Pendik merkezde vatandaşlara seslenen başkan adayı Coşkun, "Pendik'in artık dürüst idarecilere ihtiyacı var. İlçe olarak imar rantçılığın, yolsuzluğa, artık yeter diyecek ve 31 Martta Allah'ın izni ve Pendikli vatandaşlarımızın teveccühü ile yandaşa değil, vatandaşa hizmetle tanışacak. Pendik’in problemlerini biliyorum ve bunları çözmeye talibiz." dedi.

Yürüyüşe katılan vatandaşlara teşekkür eden MHP Pendik Ilçe Başkanı Ibrahim Çam, "Ülkücü hareketi bir isyan hareketi, Türk milletinin son umudu ve birleştirici tek siyasi partisidir. Bugün burada Kürşad'ın yağmur altında 40 çerisiyle Çin sarayını basmasının ruhaniyeti mevcuttur. Şehit ve şühedamızın duası bizimleydiler. İnandık, çalışıyoruz, zafer Allah'a inanıp çalışanların dır." şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder