6 Mart 2014 Perşembe

Pendik MHP Salonlara Sığmıyor


MHP Pendik'in proje taktimine ilgi yoğun ve coşku doluydu. Yunus Emre’ye sığmayan davetlilerin birçoğu programı ayakta ya da dışarıdan takip etti

MHP İlçe Başkanlığı, Belediye Başkanlığı seçimleri çerçevesinde 22 Şubat Cumartesi günü Yunus Emre Kültür Merkezinde bir 'PROJE TAKTİM' programı gerçekleştirdi. Proje takdim programına yerel basın mensuplarının yanı sıra partililer de yoğun ilgi göstererek salonu tıklım tıklım doldurdular. Salonda oturacak yer kalmayınca birçok partili antreden ve salon dışından programı takip etmek zorunda kaldı. Konuşmacılar arasında İlçe Başkanı İbrahim Çam, Pendik Belediye Başkan Adayı İbrahim Coşkun, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar, MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu yer aldılar.Gecede konuşan İlçe Başkanı İbrahim Çam; " Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye Cumhuriyetinin, Türk dünyasının ve İslam aleminin yegane güvencesidir. Bilinmelidir ki bizim davamız bir nizam-ı alem davasıdır.

Her MHP'li bu yolda ömür tüketmeye sevdalıdır. Bugün ülkemiz gaflet ve delalet içerisinde bulunan bir anlayış tarafından yönetilmektedir. Önümüzdeki seçimler bu zihniyetin iktidarının son bulacağı bir seçim olacaktır" dedi.Daha sonra mikrofona gelen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar da yaptığı konuşmada; " İstanbul her anlamda kötü yönetiliyor. Şehrin en temel problemleri yaklaşık 20 yıldır iş başında bulunan AK Parti anlayışıyla çözüm bulamamış aksine Arap saçına dönüşmüştür. Rüşvet, yolsuzluk, adam kayırma, partizanlık almış başını gidiyor. Allah izin verir Büyükşehir Belediyesini alırsak bunların hepsine son vereceğiz" dedi.Pendik Belediye Başkan Adayı İbrahim Coşkun ise; "


Mevcut belediye yönetimi halktan uzak, problemlerden uzak keyfi bir yönetim sergilemiştir. Biz belediye başkanlığını kazandığımızda her şeyi halkımız ile birlikte çözeceğiz. Pendik'in tüm problemlerini yönelik çözüm üreten projelerimiz hazır durumda" şeklinde konuştu.Mikrofona son olarak MHP İstanbul Milletvekili Murat Başeskioğlu geldi. Başesgioğlu da yaptığı konuşmada; " Bu seçimler her ne kadar adı yerel seçim olsa da bir genel seçim havasında geçmekte. Seçim sonuçları ülkemizin kaderini etkileyecek bir öneme sahip. Bu yüzden memleketi satıp - soyup soğana çevirenlerle, memleket sevdalıları sandıkta ayırt edilmelidir” dedi.Program çerçevesinde; ' Üretken Belediyecilik - Bütüncül Yaklaşım - Birlikte Yönetim' başlıkları ile özetlenen, MHP'nin Pendik ile ilgili projeleri de bir sine vizyon gösterisi ile ayrıntılı olarak izleyicilere aktarıldı.Salonu dolduran kitlenin coşkulu tavırları ve konuşmacıları alkışlar ve sloganlarla desteklemeleri gecenin dikkat çeken başka bir ayrıntısı oldu.

Kaynak: Pendik Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder