22 Mart 2014 Cumartesi

Pendik MHP'den görkemli Seçim Merkezi Açılışı


Milliyetçi Hareket Partisinin Seçim Karargah Merkezi, Pendik Çınardere'de büyük bir törenle açıldı.

MHP İstanbul İl başkanı Abdurrahman Başkan, bazı MKYK üyeleri, Pendik İlçe Başkanı İbrahim Çam, Belediye Başkan Adayı İbrahim Coşkun'un da hazır bulunduğu seçim merkezinin açlışı büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Çok sayıda partili, basın mensubu ve vatandaşın da hazır bulunduğu törende bir konuşma yapan İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan, seçimlerden zaferle çıkacaklarına olan inancın tam olduğunu söyledi.

MHP'ye olan teveccühün her geçen gün arttığına dikkat çeken İl Başkanı Başkan, " Halkımızdan destek bekliyoruz. İktidar Partisi ve Ana Muhalefet Partisi'nin durumu ortada. Ülkeyi germekten başka bir iş yapmıyorlar. Kasetleri, ses kayıtlarını dinliyorsunuz. Neler yaptıkları ortada. MHP pırıl pırıl mazisiyle gerçek bir Türkiye Partisidir. Halkın tüm kesimini kucaklayan bir siyasi harekettir. Bu seçimlerde büyük bir ilgiyle karşı karşıyayız. İnanıyorum ki bu ilgi ve MHP'ye gösterilen sevgi oy olarak sandığa yansıyacaktır."dedi.

Açılışta Pendik İlçe Başkanı İBrahim Çam ve Belediye Başkan Adayı İbrahim Coşkun'da konuşma yaptılar. Konuşmalardan sonra hep birlikte Seçim Koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı. Açılışta mehteran konser verdi. Davetlilere yapılan yemek ikramının ardından program sona erdi.

Kaynak: Duyuru Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder