9 Mart 2014 Pazar

Siyasilerden Pendik'e Üst Düzey İlgi


Yerel adaylar kadar, siyasi partilerin üst düzey isimleri de seçim çalışmalarına aktif olarak katılıyorlar. Pendik bu anlamda bölgenin en hareketli ilçesi. Yerel seçimlere tüm siyasi partiler üst düzeyde ilgi gösteriyorlar.

Genel başkanlar, bakanlar, milletvekilleri, BŞ. belediye başkan adayları, il yöneticileri de, yerel adaylar kadar seçim koordinasyon merkezi açılışları, sosyal tesis açılışları, cadde - sokak ve ev gezmeleri, toplantılar ve benzeri etkinliklerde sıklıkla boy gösteriyorlar.Özellikle son 1 ay içinde bu amaçla ilçemize gelerek partilerinin seçim çalışmalarına katkı veren bazı isimler şöyle.

AK PARTİ: Başbakan Danışmanı Yalçın Akdoğan, Bakanlar; İdris Güllüce, Mehmet Müezzinoğlu, Lütfi Elvan, Milletvekilleri; Erol Kaya, BŞ. Adayı Kadir Topbaş

CHP: İstanbul Milletvekili Müslüm Sarı, İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, BŞ. Adayı Mustafa Sarıgül

MHP: Genel Başkan Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcıları; Şevkat Çetin, Atilla Kaya, Milletvekilleri; Celal Adan, Meral Akşener, Murat Başesgioğlu, Oktay Vural, Yusuf Halaçoğlu, Ruhsar Demirel, BŞ. Adayı Rasim Acar

Saadet Partisi: Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, BŞ. Başkan Adayı Salman Esmerer, İl Başkanı Hüsamettin Oruç

BBP: BŞ. Adayı Ahmet Yelis, İl Başkanı Fikret Daş

İŞÇİ PARTİSİ: BŞ.  Adayı Levent Kırca

Üst düzey ilginin önümüzdeki süreçte de yoğunlaşarak devam etmesi bekleniyor. Mevcut tablo, yerel seçimlerin genel seçimler havasında geçtiğinin de bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

Kaynak: Pendik Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder