23 Nisan 2014 Çarşamba

Bir başka resim ve fotoğraf sergisi


Pendik Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Kültür Sanat ve Fotoğraf Kulübü Kursiyerleri, "Sanat ve Yanılsam" isimli bir sergi açtı.

Geçtiğimiz 11-18 Nisan tarihlerinde Pendik Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezinde gerçekleştirilen serginin açılışına Pendik Halk eğitimi Müdürü Mehmet Malıçok, Pendik Belediyesi Küytür Müdürü Metin Tavukçu, belediye eski meclis üyesi Metin Özcan, sanat severler, halk eğitimi kursiyerleri ve çok sayıda vatandaşta katıldı.

Pendik Halk Eğitim Merkezi geleneksel sergilerinden olan Kültür Sanat ve Fotoğraf Sergisi,  Fotoğrafçılık kursu öğretmeni Osman Özüdoğru ve öğrencilerinin hazırladığı eserlerden oluşuyor.

Açılışta konuşan halk eğitimi merkezi müdürü Mehmet Malıçok, "Bu tür sanatsal sergilerin açılışlarını oldukça önemsiyoruz. Kursiyerlerimizin aylarca çalışarak el emeği göznuru dökerek ortaya çıkardığı bu eserler oldukça kaliteli. Ortaya çıkardığımız bu sanat şahaserlerini halkımızla buluşturmaktan son derece mutluyuz. Kursiyerlerimiz Anadolu’nun değişik yüzlerini fotoğraf ve resimlere başarıyla taşımışlar. Kendilerini tebrik ediyorum. Bir hafta süresince açık kalan sergimizi ziyaret eden Pendikliler'de bize memnuniyetlerini ve beğenilerini ilettiler. Kendilerine ve kursiyerlerimize çok teşekkür ediyorum."dedi.

Duyuru Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder