3 Nisan 2014 Perşembe

Saadet Partisi Pendik Adayı Mahmut Kılıç’tan Seçim Değerlendirmesi


Saygıdeğer Pendikli Hemşirelerim;
Seçim sonuçlarının açıklanması itibariye çok yoğun bir şekilde aldığımız telefon ve mesajlar gösteriyor ki, seçimi kazanamadık ama gönülleri kazandık. Bu seçimler vesileyle birçok yeni dostlar edindik. Hepinize teşekkür ediyorum, Rabbim hepinizden razı olsun.
Kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Kendilerine yapacakları hayırlı çalışmalarında başarılar dilerim. Bu dönemde İsraftan, Usulsüzlükten ve kişiye özel uygulamalardan kaçınmalarını, Adil bir yönetim sergilemelerini dilerim.

Seçim kampanyası sürecinde “Önemli olan düşünce farklılıklarımız değil, ortak noktamız olan Pendik’in menfaati ve geleceğidir” demiştik ve Kazanmamız halinde ilçemizde bulunan bütün siyasi partilerin müspet projelerine yer vereceğimizi belirtmiştik. Bu anlayışı seçilen arkadaşlarımızın da benimsemesini tavsiye ediyorum. Bu anlamda Seçim süresince dillendirdiğimiz bütün projelerimizi uygulamalarında hiçbir sakınca görmüyor, hatta memnun olacağımızı belirtiyorum.

Bütün hayırlı Çalışmalarda üzerimize düşenleri yerine getireceğimizi, İlçemizde yaşayanların aleyhine uygulanacak her türlü icraatın karşısında olarak mücadele vereceğimizi ilan ediyorum.

Saadet Partili arkadaşlarım ve şahsım olarak 31 Mart itibariyle Çalışmalarımıza "Bismillah" dedik ve heyecanımızdan ve azmimizden hiç bir şey kaybetmeden önümüzdeki dönem için çalışmaya başladık.
Çünkü biz biliyoruz ki "ZAFER İNANANLARINDIR VE ZAFER YAKINDIR"

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder