21 Nisan 2014 Pazartesi

Turgay Kılıç: Paralel yapı yanlış yaptı


AK Parti Pendik İlçe Başkanı Turgay Kılıç, 30 Mart Yerel Seçimlerinin bir değerlendirmesi için Yerel Basınla kahvaltıda bir araya geldi. AK Parti Pendik İlçe Merkezi konferans salonundaki basın toplantısı 19 nisan Cumartesi günü gerçekleşti.

PENDİK'TE TERTEMİZ BİR SEÇİM GEÇİRDİK
30 mart 2014 yerel seçimlerinde önemli bir başarı sağladıklarını, İstanbul Anadolu Yakasında ikinci en yüksek oy oranına ulaşan ilçe olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Kılıç, YSK başta olmak üzere, paralel yapı, yine başka bir cemaat ve diğer siyasi partiler hep birlikte Pendik'te AK Partinin seçim kazanmaması üzerine birlikte hareket etmelerine rağmen %56 oy rakamına ulaşarak önemli bir başarı sağladıklarını ifade etti.

PARALEL YAPI VE BAZI CEMAATLER YANLIŞ YAPTI
AK Parti  Pendik İlçe Başkanı Turgay Kılıç, "Kişilerin tercihlerine saygı duyarız, ancak, kurumsal kimliğe bürünen ve kurum olarak oturup karar alarak bir partiye oy vermeyin çalışması yürüten oluşumları burdan kınıyor ve tutumlarını nahoş karşılıyorum. Siyasete girmekle büyük bir zarara uğradılar." dedi.

KİŞİLERİN DEĞİL PARTİMİN BAŞARISI ÖNEMLİ
Kılıç, eleştirilerle ilgli bir soru üzerine ise, " Yapılan parti içi ve parti dışı eleştirileri anlayışla karşılıyorum. Bazı insanlar beklentilerine ulaşamamış olabilir. Bazıları mevki makam peşinde olabilir, ancak benim gayem partimin geleceğine, başarısına odaklanmam dır. Bende bunu yapmak durumundayım. Bizim için öncelikli olan partimizin menfaati gelir."dedi.

ALTI YILDA HEP ÇITAYI YÜKSELTTİK
Turgay Kılıç, Pendik'te 6 yıllık ilçe başkanlığı döneminde yerel yada genel girdiklerin her seçimden hep güçlenerek çıktıklarını beliterek diğer ilçelere siyasi manada bir örnek teşkil ettiklerini söyledi.

BOĞAZ KÖPRÜSÜ YIKILSIN
Mimar olmam hasabiyle Ülkenin ve İstanbul’un geleceğiyle de ilgili projelere kafa yorduğunu ifade eden AK Parti Pendik İlçe Başkanı Turgay Kılıç, geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’la birlikte aynı vasıtayla ile giderken kendisine boğaz köprüsünün yıkılıp yeniden yapılması önerisini sunduğunu belirterek yorgun düşen bu köprünün yıllık bakımları hesaplandığında çok daha pahalıya malolduğunu söyleyerek çevre yolları hazır olan bir yapının yıkılarak çift katlı karayolu ve demir yolunuda kapsayan bir köprü inşa etmenin en akıllıca bir proje olacağını belirtiğini Kadir Topbaş’ın bu projeyi önemle inceleyeceğini söyledi.

Duyuru Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder