30 Nisan 2014 Çarşamba

Turgay Kılıç Yüzde 4 yanıldı


Seçimlerden önce AK Partinin Pendik'te yüzde 60 oy alacağı iddiasında bulunan AK Parti Pendik İlçe Başkanı Turgay Kılıç'ın tahmini yüzde 4 yanılmayla gerçekleşti.

AK Parti 30 mart yerel seçimlerinden büyük bir zaferle çıktı. Pendik'te de önemli bir oy artışı gerçekleştiren iktidar partisinin ilçe başkanı Turgay Kılıç, teşekkür ziyaretleri gerçekleştiriyor. İlçe Başkan Yardımcıları Abdullah Tarakçı ve Aytuğ Mican ile birlikte Duyuru Gazetesini ziyaret eden Turgay Kılıç, seçimlerden önce yüzde 60 oy tahminini hatırlattı.

Duyuru Gazetesi imtiyaz sahibi Ümit Kahyaoğlu'na açıklamalarda bulunan ilçe başkanı, " Seçimlerden önce yüzde 60 oy alacağımız tahminini sıklıkla tekrarladım. Anketlerde oyumuz yüzde 59'du. Seçimlere üç gün kala gerçekleşen son ankette yüzde 60'a çok yaklaşmıştık. Sonuçta yüzde 56'nın biraz üzerinde oy aldık. Ben tahminimde yüzde 3-4 oranında yanıldım. Ancak partimiz büyük bir oy artışı gerçekleştirdi. Rekor bir oy ile seçimi kazandık. Oy artışı ile seçim kazanmak büyük bir başarıdır. Partimize olan güvenin ispatıdır." dedi.

Belediye Kenan Şahin'in dürüst ve güvenilir bir kişiliğe sahip olduğunu da kaydeden Kılıç, " Dürüst bir belediye başkanımız var. Oldukça da çalışkan bir kişiliğe sahip. Durmak nedir bilmiyor. Son beş yılda büyük çaplı projelerin altına imza attı. Yapılan yatırımlar ilçenin çehresini değiştirdi, daha yaşanılır bir çevre ortaya çıktı. Önümüzdeki 5 yıl içinde büyük projelerimiz var. 219 proje sözü verdik, inşallah Rabbim tamamlamayı nasip eder."şeklinde konuştu.

Duyuru Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder