25 Nisan 2014 Cuma

Turgay Kılıç: BAŞARIMIZI TESCİLLEDİK


AK Parti Pendik İlçe Başkanı Turgay Kılıç, yerel basın mensupları ile bir araya gelerek yaptığı değerlendirmede “ Halk bu seçimlerde kirli ittifaklara itibar etmeyip AK Parti ile yürümek istediğini göstermiştir.” dedi

AK PARTİ İlçe Başkanı Turgay Kılıç seçim sonrasını değerlendirmek üzere yerel gazetecilerle teşkilat binasında bir araya geldi. Kılıç değerlendirmesinde, “  İlçe teşkilatı ve belediye yönetimi olarak başarılı bir dönem geçirdik. Seçim sonuçları ile bu başarımızı tescillemiş olduk” dedi. 2009 yerel seçimlerine göre 10 puanlık bir oy artışı gerçekleştirdiklerini ve meclis üyesi sayılarını da arttırdıklarını belirten Kılıç, “ Bu seçimler aynı zamanda bir referandum niteliğindeydi.

Halk, kirli ittifaklara itibar etmeyip AK Parti ile yürümek istediğini gösterdi.İlçemizdeki seçim süreci kavgasız – gürültüsüz ve her hangi bir tartışmanın yaşanmadığı bir süreç olmuştur. Bu sürecin pozitif geçmesinde yerel basının da önemli katkısı bulunmuştur. Bu yüzden hepinize teşekkür ederim” şeklinde konuştu.Basın toplantısı sorulu cevaplı ve karşılıklı sohbet şeklinde sürerek tamamlandı.

Pendik Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder