30 Mayıs 2014 Cuma

Heyecan “gençlik Günleri”nde


Bu yıl beşincisi düzenlenen ‘Pendik Gençlik Günleri’,  masa tenisi heyecanı ile başladı.  Bilek güreşi ve futsal turnuvalarının da yer aldığı  organizasyon,  lise öğrencilerine 15 gün boyunca yarışma coşkusu yaşatıyor.

Pendik Belediyesinin düzenlediği ve artık geleneksel hale gelen ‘Pendik Gençlik Günleri’ birbirinden güzel organizasyonlar ile gençlere heyecanı ve eğlenceyi bir arada sunmaya devam ediyor. 3 ayrı spor dalında yaşanacak gençlik günleri heyecanı masa tenisi turnuvası ile başladı. Pendik Pendorya AVM sponsorluğunda gerçekleştirilen ve Remedy Hospital’in  sağlık sponsoru olduğu, genç kız ve genç erkek kategorisinde başlayan masa tenisi turnuvasına, 15’in üzerinde liseden yüzü aşkın öğrenci katıldı.  Katılımcı okullara raket ve pinpon topu hediye edilirken, turnuvada derece alan sporcular ayrıca madalya ve hediyelerle ödüllendirilecek.

Bilek gücüyle kazandılar

Gençlik Günleri kapsamında Kurtköy Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen bilek güreşi yarışında ise kız ve erkek öğrenciler güçlerini deneme şansı buldu. Bileklerinin gücüyle yarışı kazanan öğrenciler, arkadaşlarının coşkulu tezahüratları arasında büyük sevinç yaşadılar.  Gençlik Günleri, lise takımlarının katıldığı futsal turnuvaları ile devam ediyor.

Pendik Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder