8 Mayıs 2014 Perşembe

Pendik Anadolu Lisesi Kutlu Doğum Coşkusu


Pendik Anadolu Lisesi öğrencileri Kutlu Doğum Etkinliği düzenledi. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Kutlu Doğum Etkinliği Programı geçtiğimiz hafta Pendik Anadolu Lisesi Salonunda öğrenciler, Veliler, okul idareci ve öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Kur’an-ı Kerim okunarak başlanan programda okul Müdürü M. Emin Dönmez kısa bir selamlama konuşması yaptı. Dönmez; ‘’Bu yıl ikincisini gerçekleştirdiğimiz Pendik Anadolu Lisesi Kutlu Doğum Etkinliği Programı tamamen kendi öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından hazırlanıp gerçekleştirildi. Emeği geçen arkadaşlarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Biz değerlerimize önem veriyoruz. Bu tür kültürel etkinliklerimiz devam edecektir’’ dedi.

Okul Müdür Baş Yardımcısı Mehmet Özcan’ın Kutlu Doğum Haftası ve Peygamberimizin hayatı ile ilgili yaptığı konuşmadan sonra öğrenciler tarafından Naatı Şerifler, Şiirler okundu. Slayt gösterisi sunuldu.

Müzik Öğretmeni Ayten Komanlı yönetiminde Okul Korosu tarafından Tasavvuf Müziğinden örnekler sunulduktan sonra program sona erdi.

Duyuru Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder