2 Mayıs 2014 Cuma

Sağlık Hizmetleri Derneği Yeni Başkanı Müslüm Şahin


Daha önce başkanlığını Mehmet Aydın’ın yaptığı Pendik Sağlık Hizmetlerine destek derneğinde kongre yapıldı . Kongrede başkan Mehmet Aydın’ın yerine yeni dernek başkanı Pendik Belediyesi eski meclis üyesi Müslim Şahin seçildi.

Yeni yönetim ilk toplantısını bu sabah Müslim Şahin’in ofisinde düzenlemiş olduğu kahvaltıda bir araya geldi. Müslim Şahin’in açılış konuşmasının ardından toplantıda yeni seçilen üyelerin tanışmasıyla başladı. Üyeler derneğin uygun bir mekan temini için görüş alışverişinde bulundular.

Ayrıca 2014 yılında yapılabilecek faaliyetler müzakere edildi. Toplantıda yeni yönetim kurulu arasında görev dağılımı yapıldı. Yeni görev dağılımı ise şu şekilde oluştu Müslim Şahin (Bşk.), Atilla İpek (Bşk. Yrd.), Enver Tuksal (Bşk. Yrd.), Saim Demircan (Sayman), Mustafa Çimen (Sekreter) göreve getirildi. Denetleme Kurulu görev dağılımı ise Muzaffer Karatay (Bşk.) Yüksel Palut üye, İhsan Yazar üye olarak seçildi.

Son olarak Yeni yönetim kurulu protokol ziyaretlerinin yapılması için karar aldı ve yeni yönetimin ilk toplantısı sona erdi.

Bölge Gündem Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder