27 Haziran 2014 Cuma

41 Kere Maşallah!


Pendik Belediyesinin bu yıl 20.’sini düzenlediği Geleneksel Sünnet Şöleni başladı. Uzman doktorlar eşliğinde her gün 41 çocuğun sünnetinin yapıldığı program,  19 Temmuz tarihine kadar sürecek. Kayıtlar ise devam ediyor.

Bu yıl 20.’si düzenlenen Geleneksel Sünnet Şöleni Dumlupınar Mahallesi’ndeki Hamid Aytaç Kültür Merkezi’nde başladı.  Özel odalarda uzman doktorlar eşliğinde hijyenik ortamda 27 gün boyunca 1000 çocuğun sünneti gerçekleştirilecek. Pendik Belediyesinin öncülüğünde düzenlenen şölene Şifa Hastanesi de destek veriyor. Önceden randevu verilen aileler böylelikle sırada beklememiş oluyor ve işlemi hemen gerçekleştiriliyor. Misafirlere çeşitli ikramların da yapıldığı sünnet günlerinde ayrıca Basın Yayın Müdürlüğü ekibi tarafından çekilen hatıra fotoğrafı da ailelere hediye ediliyor.

Başvurular,  www.pendik.bel.tr İnternet adresine veya 444 81 80 numaralı çağrı merkezinde yapılmaya devam ediyor. Kayıtlar 1000 kişiye ulaşınca sona erecek. Sünnet etkinliği ise 19 Temmuz tarihine kadar sürecek.

Pendik Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder