5 Haziran 2014 Perşembe

Bin Çocukla Sünnet Şöleni


Pendik Belediyesi tarafından 20 yıldan beri düzenlenen geleneksel sünnet şöleni için kayıtlar başladı. Bu yıl da 1000 çocuk, Pendik Belediyesinin organizasyonu ile 23 Haziran 19 Temmuz tarihleri arasında sünnet olacak.

Her yıl Pendik’te yaşayan 1000 çocuk, Pendik Belediyesinin düzenlediği organizasyon ile sünnet oluyor.  Pendik Şifa Hastanesi işbirliği ile 6-12 yaş arasındaki çocukların sünnet edileceği etkinlik için kayıtlar başlıyor. Başvurular, www.pendik.bel.tr internet adresinden yapılacak. Sünnet olacak çocuk sayısı 1000’e ulaşınca kayıtlar sona erecek. Sünnet ise 23 Haziran-19 Temmuz tarihleri arasında Dumlupınar Mahallesi Hamid Aytaç Kültür Merkezi’nde yapılacak. Binanın giriş katında bulunan Aile Sağlığı Merkezi’ne ait hijyenik ve ferah bir ortamda gerçekleşecek sünnet işlemi, alanında uzman doktorlar tarafından en son tekniklerle  yapılacak.

Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından sünnet olacak çocuklara oyuncak dağıtılacağı ve katılımcılara çeşitli ikramların da yapılacağı sünnet günlerinde ayrıca Basın Yayın Müdürlüğü ekibi tarafından çekilecek hatıra fotoğrafı da ailelere hediye edilecek.

Kayıtlar için: http://sunnetrandevu.pendik.bel.tr

Pendik Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder