15 Ağustos 2014 Cuma

Ak Parti Neden mi? Kazanıyor


10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde teşkilatça başarılı bir çalışma yürüten Pendik Ak Parti İlçe Başkanlığı neden mi? Ak Parti kazanıyor sorusu soranlara sosyal medya üzerinde adeta cevap niteliğinde bir resim paylaştı.

10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Pendik'te sandıkları %59 gibi bir oy oranıyla adeta sandıkları patlatan Pendik “Erdoğan” dedi.

Peki, Bu başarının sırrı nerden geliyor ? %59 gibi oy oranların alındığı Pendik'te başarının sırrı ne diye soracak olursanız, cevabını biz söyleyelim çok çalışmaktan.

YORGUNDU AMA SANDIK BAŞINDAYDI

Diğer siyasi partilerin ilçe başkanları gençlik kolları başkanları gezerken Pendik Ak Parti ilçe başkanı Turgay Kılıç Pendik Ak Parti Gençlik Kolları Erkan Gül sandıkların başındaydı. Sandık görevlileri ile birlikte tek tek oy saydı. Yorgun oldukları belliydi fakat onlar azimle tek tek oyları yerinde takip etti. Sonuç %59 …

İşte bu resimde neden mi Akparti kazanıyor? sorusana, cevap niteliğinde gibi…

Ayrıca,  Turgay Kılıç daha öncede cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Büyük İstanbul Mitingine Şahsi arabasıyla gitmeyip Halkın içinden birisi gibi  halk otobüsü (İETT)  binip gitmişti.

Haber: Yusuf SARAY - Bölge Gündem

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder