4 Eylül 2014 Perşembe

2014-2015 Sezonu Pendikspor için Hayırlı Olsun


2014-2015 Spor toto 2. Lig sezon açılışı nedeni ile Pendikspor Kulübü Yunus Emre Kültür Merkezinde akşam yemeği düzenledi.

Programa Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Belediye Başkan Yardımcıları ve Pendikspor yönetim kurulu üyeleri İzzet Öztop, Vahap Doğan, Kulüp Başkanı Sami Bayram, Başkan vekili Süleyman Yıldız, Basın ve Reklamdan Sorumlu AS Başkan Nurettin Karakaya, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu AS Başkan Yard. Yılmaz YILDIZ A takım futbolcuları takım hocaları katıldı.

YENİ SEZON HAYIRLI OLSUN 
Yemekten sonra kısa bir konuşma yapan kulüp başkanı Sami Bayram, Bu sene koymuş oldukları hedefin en güzel şekilde yakalamak için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını belirtti. Takımı bozmadan gerekli kademelere 6 yeni transfer yaptıklarını, 7 tane ise altyapıdan oyuncu kazandırdıklarını hatırlatan Bayram “2014 -2015 yeni sezon takımımıza Pendik’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

5 YILDA 100 FUTBOL SAHASI 
Spor’a ve sporcuya vermiş olduğu desteklerden dolayı adından sıkça söz ettiren Pendik Belediye
Başkanı Kenan Şahin’de konuşmasında bu sene takıma inandığını her geçen sene Pendikspor daha iyi bir noktaya geldiğini söyledi. Şahin, “Ben inanıyorum ki bu sene şampiyon alacağız Pendik ve Pendikspor buna hazır.” Dedi.

Daha sonra spor ile ilgili ilçede yapılan yatırımlarından bahseden Şahin, “ 5 ay gibi kısa sürede 7 tane futbol sahasını hizmete açtık. Önümüzdeki 5 yıl gibi bir süre içerisinde de 100 tane yapmayı planlıyoruz” şeklinde konuştu.

Haber: Yusuf SARAY - Bölge Gündem

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder