29 Eylül 2014 Pazartesi

Pendik Yenişehir Mahallesinde Ağaçlar Devrildi


Olay Pendik Yenişehir Mahallesi Çağlayan Enerji Sitesinde bugün saat 19:00 civarında gerçekleşti. Yağan sağanak yağmur ve etkisini gösteren fırtına nedeni ile Çağlayan Enerji Sitesi bahçesinin istinat duvarı akan suya dayanamadı ve çöktü.

Çökme esnasında duvarın önüne park edilmiş bir otomobil ve bir kamyonette maddi hasar oluştu. Ayrıca duvarın kenarında bulunan iki adet ağaçta yıkıldı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yıkılan ve kırılan ağaçları kaldırarak yolu açtı sitede biriken su nedeni ile ortaya çıkan elektrik kablolarının dan dolayı olay yerindeki site sakinlerinin olası bir elektrik çarpılmasını önlemek için site aydınlatmaları karartıldı.

Polis ekipleri ise araçlarda ki maddi hasar için rapor tuttu. Olayı balkonundan izlediğini söyleyen bir site sakini; Her şey bir anda oldu çok rüzgar vardı, ayrıca duvarın arkasında ki su birikti ve tahliye olamayınca duvar çöktü araçları mahvetti ve ağaçları devirdi dedi. İtfaiye ve Polis ekipleri gerekli güvenlik tedbirlerinin sağlanmasının ardından olay yerinden ayrıldı.

Kurtköy Haber

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder