3 Eylül 2014 Çarşamba

Pendik'te Stajyerler İçin Öncü Proje


Bünyesinde staj yapan öğrencileri iş hayatına profesyonel şekilde hazırlamak isteyen Pendik Belediyesi, Gebze İleri Teknoloji Enstitüsü İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halit Keskin tarafından  verilen ‘İş Hayatına Hazırlama Eğitiminin 2.sini düzenledi.

Birçok konuda diğer belediyelere  örnek  çalışmalara imza atan Pendik Belediyesi, İnsan Kaynakları Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirdiği bir öncü proje olan stajyer seminerinde Gebze Yüksek teknoloji Enstitüsü Rektör Yardımcısı ve İşletme Fakültesi Dekanı  Prof. Dr. Halit Keskin eğitim veriyor. Pendik Belediyesinin Türkiye’de örneğine rastlamadığı bir sosyal sorumluluk projesine imza attığını belirten Prof. Keskin, böylece gençlerin staj dönemini en verimli şekilde geçirerek önemli bir tecrübe edindiğini belirtiyor.

Pendik Belediyesi ve departmanlarında görev yapan çoğu lisans öğrencisi 30 stajyer, 2. seminerin katılımcısı oldu. 3 gün sürecek seminerde yine kişisel gelişim, iletişim teknikleri, beden dili gibi çeşitli konular işleniyor. Bu eğitimlerin tamamlanması sonrası Belediye, eğitim alan üniversite öğrencilerini bünyesindeki CV Havuzu’na dahil ederek personel alımlarında değerlendirmeye tabi tutacak.

Pendik Belediyesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder