31 Ekim 2014 Cuma

Abidin Ekren: İlçe Başkanı'da Birleştirici Güç Olmalı


CHP Pendik İlçe Başkan Adayı Abidin Ekren: “CHP’nin ülke için lanse ettiği TÜRKİYE’NİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ sloganı, ilçemiz için de aynı anlamı ifade etmektedir. Seçilecek ilçe başkanı ilçenin birleştirici gücü özelliğine sahip olmalıdır” dedi.

CHP Pendik İlçe Başkan Adayı Mali Müşavir Abidin EKREN 8 Kasımda yapılacak Olağanüstü Kongre öncesi mahallelerde delegeler ile toplantılar yapmaya devam ediyor. Yaptığı toplantılarda öncelikle tek tek delegeleri dinleyen Abidin EKREN, bir yandan sorulan sorulara cevap verirken diğer yandan da ileriye dönük projelerinden ve genel seçime kadar ki sürede neler yapacağından bahsediyor.


Özellikle Mahalle Örgütlenmesinin öneminin altını çizen EKREN, ancak sokakta halkla iç içe olunduğu taktirde başarının geleceğine inanıyor. 8 Kasımda oy kullanacak 390 delegenin Pendik'te yaşayan 450 bin seçmeni düşünerek oy kullanması ve ilçe başkanını bu dengeleri baz alarak seçmesi gerektiğini de belirten Abidin EKREN, CHP'nin "TÜRKİYE’NİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ" sloganının aslında her şeyi anlattığını ve bu sloganın tüm sorumluluğu ile herkesi kucaklayarak yola devam edeceklerini belirtti.

Pendik Gazetesi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder