9 Ekim 2014 Perşembe

Bayramlaşmaya Giden Gencin Cesedi Pendik'te Denizde Bulundu


Kartal’da, bayramın birinci günü arkadaşlarıyla bayramlaşmak için evden ayrılan ve bir daha haber alınamayan gençten kötü haber geldi. 23 yaşındaki Furkan Nazlı’nın cansız bedeni Pendik'te denizde bulundu.

Topselvi Mahallesi’ndeki bir fotoğraf stüdyosunda çalışan Furkan Nazlı (23), bayramın birinci günü ailesiyle bayramlaştı. Daha sonra arkadaşlarıyla da bayramlaşmak için evden ayrılan Furkan Nazlı’dan bir daha haber alınamadı. Nazlı’nın ailesi polise kayıp başvurusu yaparak haber beklemeye başladı. Kötü haber bu sabah Pendik sahilinden geldi. Sahilde sabah yürüyüşü yapan bir vatandaş, kıyıya yakın bir yerde ceset olduğunu fark etti. Durum hemen polis ekiplerine haber verildi. Kısa bir süre sonra gelen deniz polisi şahsın cesedini kıyıya çıkardı.

Acı haberi alan Nazlı’nın ailesi ve arkadaşları da olay yerine geldi. Oğlunun cesedini gören baba sinir krizleri geçirdi. Olay yerinde bir süre gözyaşı döken baba daha sonra cesedin götürüldüğü Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Hastanede yapılan ilk incelemelerde Furkan Nazlı’nın kafa bölgesinde bazı yaralanmalar tespit edildi. Nazlı’nın dalgalarla sürüklenerek mi yaralandığı yoksa cinayete mi kurban gittiği Adli Tıp Kurumu’nda yapılacak otopsiden sonra belirlenecek. Polis, olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.

Bu arada, bugün cesedinin bulunduğu yerde resim çektiren Furkan Nazlı'nın, fotoğraflarını bir sosyal paylaşım sitesinden paylaştığı görüldü.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder