11 Ekim 2014 Cumartesi

Pendikspor’un Başarısını Hazmedemeyen Güçler Devrede


Pendikspor 2014-2015 sezonun ilk basın toplantısını Pendikspor tesislerinde gerçekleştirdi.Yerel basın ile gerçekleştirilen toplantıda kulüp Başkanı Sami Bayram kamoyunu aydınlatacak önemli bilgiler verdi.

“DOĞRU TRANSFERLER YAPTIK” 
Sezona 5’te beş yaparak süper bir giriş yapan Pendikspor Kulüp Başkan Sami Bayram bu başarının tesadüf bir başarı olmadığını başarısının Pendik’in, kulüp yöneticilerin, ve taraflarının başarısı olduğunu söyledi. Başkan Bayram, Sezona kampında yaptığı açıklamaları da hatırlatarak “Doğru transferler yaptık. Transfer yaptığımız çocuklar sanki yıllardır Pendikspor’da oynuyor gibi..İnanıyoruz bu sene hedefimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

“PENDİKSPOR’UN BAŞARISINI HAZMEDEYEN GÜÇLER DEVREDE” 
Pendikspor’un başarısını hazmedeyen güçlerin devrede olduğunu söyleyen Sami Bayram “Takımımız profesyonel lig tarihinde 5’te beş yapıyor birileri halen yönetim istifa.. Sami Bayram istifa!..diyor. Bunu buradan net bir şekilde ifade etmek istiyorum. Bizim kimseyle uğraşacak vaktimiz yok kimseyle didinecek vaktimizde yok onlar ne isterse yapsınlar. Bizim Pendikspor’a değer veren destek veren herkese kapımız açık ama kendi çıkarları için kendi menfaatleri için Pendikspor ‘u kullanmak isteyenlere de kesinlikle fırsat veremeyeceğiz kullandırmayacağız.”dedi.

“KOMBİNLERİ BELEŞ VERMEDİK” 
Gazetemizin Muhabirinin “ Sosyal Medyada çeşitli taraftar gruplarının kombine satışlarından haberleri olmadıklarını almak istediklerini fakat kombine olmadığını söylüyor” sorusunu cevap veren Sami Bayram “ Kimseye beleş bilet vermedik. Bu dedikodular bizimde kulağımıza geliyor. Kombineleri satışa çıkardığımızda Bayrak astırdık fazla kombine olmadığından dolayı yoğun talep olması kombineleri bitirdi. Biz kendi yöneticilerimize bile kombineleri parayla verdik. Aksini idda eden varsa karşımıza gelsin.. Yine duyuyoruz bazı taraftar grupları yağmur altında maçı seyrettim diyor. Biz bundan keyif almıyoruz eğer bundan keyif aldığımız söyleyen varsa günahımızı alır.. Benim kendi tespitim yok fakat Deplasmana gelmesi bilen 15 25 kişik taraftar grubu 50 TL 100 TL para verene kadar 5 TL yerine 10 TL verse idi kapalı tribünde otursaydı. Bizim kimseyi engelleme durumumuz söz konusu değildir.” dedi.

“KARTALSPOR DURUMUNDAN İBRET ALMALIYIZ” 
Kartalspor zor bir süreç yaşadığını söyleyen Yılmaz YILDIZ ise “Bizim Kartalspor’dan ibret almamız gerek. Pendikspor’u yönetimini biz devir aldığımızda 4 trilyon borcumuz vardı. Bugün Allah’a şükür kimseye borcumu yok. Başarıda en büyük rolümüz, En büyük gelir kaynağımız ÇALMAMAK ÇALDIRMAMAK. Bizde Kartalspor gibi hareket etseydik önümüze gelene bedava kombine bilet verseydik bizimde halimiz pek farklı olmazdı. Bizim bunlardan ders çıkarmamız gerek” dedi.

“PTT 1. LİG’E HAZIRIZ” 
Gazetecilerden PTT 1.Lig’e Pendikspor hazır mı? sorusuna cevap veren Sami Bayram “ Biz görevimizi yapalım PTT 1.Lig’e çıkalım her şey sırası ile gelir . Ayrıca Sezon başında Pendik Belediye başkanımız bazı  açıklamalarda bulunmuştu. Hatırlarsanız 2015’e yapılması planlanan bir stadımız var . Biz hazırız Pendik’liler hazır” şeklinde yorumladı.

Haber: Yusuf SARAY - Bölge Gündem

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder