5 Ağustos 2014 Salı

Aksa Bilişim Hizmetlerinden Web Tasarım Hizmeti

Aksa Web Tasarım

Kurumsal firmalar ve şirketler için özgün webtasarım yapan Aksa Bilişim hizmetleri sizi Google'da ilk sırala çıkarıyor. Firmanız ile önce nasıl bir web sitesi yapılacağı konusunda bilgi alış verişi yapıyoruz. Daha sonra sattığınız ve sizi tanıtan anahtar kelimelerinizi çıkartarak özgün bir web tasarım inşasına başlıyoruz. Aylık veya haftalık olarak size sunduğumuz raporlar sayesinde sitenizin tüm analiz değelerini takip edebiliyorsunuz. Ayrıca yıllık domain ve hosting bakımlarınızı rutin şekilde takip ediyoruz.

Mail hesaplarınız, gönder ve al işlemleriniz içinde hem telefonla hemde bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak sizlere destek vermemiz mümkün. Piyasada web sitesi veya web tasarımı yapan firma veya şahıslar genelde aylık veya yıllık bakım, raporlama işlemi yapmazlar. Aksa Bilişim olarak biz bu hizmeti size sunuyoruz.


Sizin için hazırladığımız web sitesini aylık veya haftalık içerik girilmesini veya sizler tarafından yönetim paneli ile içerik eklenmesini sağlıyoruz. Web sitelerinde önemli olan sadece hizmeti tek seferlik satın almak değildir. Aylık olarak yazı, resim veya içerik girilerek sitenizin güncel kalması her zaman önemlidir. Aksa Bilişim hizmetleri tüm bu detayları sizler için düşündü ve hizmetinizde.