26 Kasım 2014 Çarşamba

Malatyasporlu Öncü PFDK'ya sevk edildi


Yeni Malatyaspor As Başkanı Nusret Öncü sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaları nedeniyle PFDK'na sevk edilirken; Pendikspor Başkanı Sami Bayram'da Öncü hakkında yasal işlem başlattıklarını açıkladı.

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup'ta geçtiğimiz Pazar günü oynanan ve gerek Pendikspor, gerekse de Yeni Malatyaspor yöneticilerinin karşılıklı iddiaları ile saha dışına taşınan olaylarla ilgili gelişmeler sürüyor.

Maç sonrası sosyal paylaşım sitelerinde Pendikspor Başkanı Sami Bayram ile İlçe Emniyet Müdürü Ömer Duran hakkında hakarete varan açıklamalar yapan Yeni Malatyaspor Kulübü As Başkanı Nusret Öncü, bu açıklamaları nedeniyle  PFDK'ya sevk edildi.

Öncü hakkında bir diğer girişimde Pendikspor cephesinde yaşanıyor. Pendikspor Başkanı Sami Bayram'da olayları provoke ettiğini ve kendisi ile camialarını küçük düşürdüğünü söylediği Nusret Öncü hakkında yasal işlem başlattıklarını açıkladı.

Bayram, Pazartesi günü yaptığı basın açıklamasında "Pendikspor ve Yeni Malatyaspor camialarının sportif yarış içerisindeki rekabetlerini, dostluklarını hiçbir güç bozamayacaktır. Nusret Öncü hakkında tüm yasal haklarımızı kullanacağız" demişti.

Sami Bayram maçtan sonra Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ile yemekte bir araya geldikleri yönünde ki açıklamalarını yalanlamaya kalkan ve olmamış gibi gösterenleri de gerçekleri saptırmakla itham etti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder