9 Aralık 2014 Salı

Ak Parti Pendik Kongresinde Flaş Gelişmeler Var


Daha önce üç kez ertelenen ve tarihi belli olmayan pendik ilçe başkanlığı için istanbul il başkanlığı bu gün akşam saatlerinde kongre süreci ile ilgili görüşmeler yapılmak için toplantı yapıldı.

Toplantıya il başkanı Aziz Babuşcu İl Başkan Yardımcıları Selim Temurci, Halis Dalkılıç Pendik İlçe Başkanı Turgay Kılıç, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, ilçe başkanlığına aday olan Erkan Gül, Murat Türkyılmaz, Murat Kaya, Rüstem Kabil, Salih Varlıbaş, Serkan Kaya ve Tarık Ziyansız katıldı.

Topluca yapılan görüşmeye il başkanı Aziz Babuşcu Pendik ilçe başkanlığı konusunda genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ile görüştüğü, adaylık konusunda öne çıkan ismin Rüstem Kabil olduğunu söyleyerek toplantıya katılanlardan Rüstem Kabil’in adaylığı konusunda görüşlerini sorduğu görüşmelerin sonucunda daha önceki görüşmelerde olduğu gibi net bir sonuca varılamadığı belirtiliyor .

Bu görüşmelerin sonucunda il başkanı Aziz Babuşcu’nun toplantıya katılanların huzurunda bir iki gün içerisinde parti genel merkezlerinin ve il başkanlığının ortak görüşleri doğrultusunda bir ismi açıklayacaklarını belirterek herkesin açıklayacakları aday etrafında birleşmelerini rica ettiği belirtiliyor.

Bölge Gündem

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder