7 Aralık 2014 Pazar

İş Adamları Pendikspor için Kahvaltıda Buluştu


Spor Toto 2. Lig Beyaz grupta mücadele eden Pendikspor yönetimi ve futbolcuları , Pendik’li iş adamları ile kahvaltıda buluştu.

Divan Otel’de gerçekleştirilen kahvaltıya İstanbul Milletvekili Erol Kaya, Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin, Pendik Ak Parti İlçe Başkanı Turgay Kılıç, Pendikspor Başkanı Sami Bayram, Pendikspor A takım futbolcuları, yönetimi ve çok sayıda iş adamları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Sami Bayram bu sene şampiyon olacaklarını inandığını belirterek ,zaman ayırdıkları için, katılımlarından dolayı tüm iş adamlarına teşekkür etti.

Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin ise konuşmasında Pendikspor’a güvendiğini bu sene gerçekten şampiyon olacağına inandığını ve Türkiye’nin tanınan takımlarından bir noktaya geldiğini altını çizerek şöyle konuştu “ Sezon açılış yemeğinde konuşmamda ifade etmiştim. 5 yıldır belediye başkanıyım, daha önce Pendikspor için Şampiyon olacak demedim. Gerçek anlamda alt yapısıyla üst yapısıyla yönetimiyle bu yapıyı oluşturmadan bir şampiyonluk olsa da tamamen şansa olacak bir iştir. Zaten şansa olacak bir şeyin bir yöneticini ifade etmesi de doğru olmaz. Dolayısıyla bu yönetim anlayışıyla takım olarak Pendikspor şampiyonluğa hazır. Takımımız oturmuş bir takım “ şeklinde konuştu.

LİG’İN GİZLİ LİDERİ PENDİKSPOR

Pendikspor için, Lig’de bu sezon oldukça iyi bir performans sergilediğini belirten Şahin, “Pendikspor kulüp başkanı Sami Bayram göreve geldiğinden beri her geçen yıl daha iyi yerlere geliyoruz. Şuan 2. Sıradayız fakat bunu herkes biliyor ki ligin gizli lideri biziz.” dedi.

ÇOK GÜZEL BİR HEYCAN YAŞATIYOR

Pendik İlçe Kaymakamı Osman Tunç’da futbol’un Türkiye’deki vazgeçilmez bir spor olduğunu vurgulayarak, “Pendikspor’lu futbolculara bir teşekkür borcumuz olduğunu düşünüyorum. Lig’de bizlere çok güzel bir heyecan yaşatıyorlar. Bu anlamda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

AKLINIZI BAŞINIZA TOPLAYIN

İstanbul Milletvekili Erol Kaya ise konuşmasında takımı uyararak 2. sıraya düşmek bir uyarıdır. Öyle havalara falanda girmeyin 3-0’lık bir yenilgi almışız, kendinizi de strese sokmayın çıkın oynayın.” dedi.

Pendikspor adına manevi destek istediğini belirten Kaya, eskiden şeref tribünün de iş adamları iş konuşurlardı siz canınızı sıkmayın bir araya gelin orada işte konuşursunuz” şeklinde konuştu.

Erol Kaya daha sonra şehirde yapılan hizmetlerden de bahsederek konuşmasına son verdi.

Toplantı iş adamların kısa tebrik konuşmaları ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Haber: Yusuf SARAY - Bölge Gündem

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder